DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

Polacy wśród terrorystów z ISIS. Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych potwierdza

Polacy wśród terrorystów z ISIS. Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych potwierdza
fot.Medyan Dairieh/ZUMA Wire/ZUMAPRESS.com
#ISLAM    #ISIS    #TERRORYŚCI    #BEZPIECZEŃSTWO    #WYWIAD    #POLACY    #SYRIA    #IRAK    #DŻIHAD    #MUZUŁMANIE    #PAŃSTWO ISLAMSKIE

Kilku Polaków dołączyło do ugrupowań terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Informacja została podana po spotkaniu z dyrektorem Ośrodka Studiów Wschodnich dr Olafem Osicą, szefem Agencji Wywiadu gen. bryg. Maciejem Hunią oraz szefem Służby Wywiadu Wojskowego gen. bryg. Radosławem Kujawą.

 

Od czasu doniesień prasowych na temat Europejczyków udających się na dżihad do Syrii i Iraku, w Polsce narastały spekulacje co do naszych muzułmanów. Podawano liczby od kilku do kilkunastu osób. Dr Krzysztof Liedel, zajmujący się terroryzmem w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego do tej pory nie potwierdzał, że jest taka oficjalna informacja ze służb wewnętrznych.

 

Posłowie z Sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych poinformowali media, że kilka osób pochodzenia polskiego działa w organizacjach terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. To Polacy, którzy wyemigrowali na Zachód, a po kontakcie z radykalnymi muzułmańskimi środowiskami wyjechali do Syrii i Iraku.

 

Informacja została podana po spotkaniu z dyrektorem Ośrodka Studiów Wschodnich dr Olafem Osicą, szefem Agencji Wywiadu gen. bryg. Maciejem Hunią oraz szefem Służby Wywiadu Wojskowego gen. bryg. Radosławem Kujawą. Spotkanie dotyczyło zagrożenia Polski, znajdującej się w strefie Schengen, w związku z powracającymi do Europy dżihadystami.

 

Źródło: euroislam.pl

KRaj


DATA: 2014-12-19 16:50
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Panie Blanko - nie do końca jest tak z narodowością i obywatelstwem, jak Pani sobie to wyobraża. Można być obywatelem każdego państwa, a jednak innej narodowości. Zawsze tak było. Proszę zwrócić uwagę wypełniając formularze o paszport, dowód osobisty czy wizę. Zawsze jest, czy było, bo może w czasach politycznej poprawności tak już nie jest, że była rubryka jakiej kto jest narodowości i jakie ma obywatelstwo. Przecież mówi się i pisze o obywatelach polski narodowości - żydowskiej, niemieckiej czy tatarskiej. A w czasach łatwości przemieszczania się, zjawisko różnych obywatelstw różnej narodowości jest co raz większe.
ponad 6 lat temu / z Piotrkowa Trybunalskiego
 
@ Jacek. Jeśli maja polskie obywatelstwo, to są to Polacy. Wybrali ten kraj na swój. Ich pobudki dopiero teraz są jasne. Ta grupa akurat nie szukała azylu, To grupa przeznaczona do ściągania islamistycznych ziomków i islamizacji. Nie łudźmy się, mają dobre informacje, gdzie jeszcze niem islamskich awanturników. Jedyne co nas do tej pory chroniło to niemal całkowity brak pomocy socjalnej. Czyli darmowych pieniędzy jakie otrzymują na zachodzie. Jednak zachód choć opornie zmniejsza racje, tak więc Polska zaczyna być postrzegana jako ziemia do uzyskania i nawrócenia niewiernych - mieczem, nożem i bombą oczywiście.
ponad 6 lat temu / blanka
 
To nie są Polacy lecz osoby z polskim obywatelstwem!
ponad 6 lat temu / Jacek
 
Piszmy dokładnie informacje - osoby z POLSKIM OBYWATELSTWEM, lecz nie narodowości polskiej. Przecież w ostatnim 20 leciu bardzo wielu ludzi otrzymało polskie obywatelstwo będąc urodzonym w innym kraju i będąc bardzo egzotycznych narodowości. Robią w Europie "MULTIKULTI", to dlaczego lewactwo i masoneria miałaby odpuścić Polsce. Tak łatwiej rozwalać narody i państwa od wewnątrz w imię praw mniejszości i nimi manipulować. Czyż nie tak się robi politykę - wroga zniszczyć łatwiej od wewnątrz przez opanowanie struktur prawa i władzy??
ponad 6 lat temu / reakcja
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.