DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Polacy sceptykami w kwestii szczepień – wynika z sondażu zleconego przez prawicowy portal

Polacy sceptykami w kwestii szczepień – wynika z sondażu zleconego przez prawicowy portal
Fot. Pixabay

Redakcja wPolityce.pl zleciła badanie opinii Polaków na temat planowanych wkrótce szczepień przeciwko COVID-19. Odpowiedzi okazały się dalekie od entuzjastycznych.

 

 

Portal, który zamówił przeprowadzenie sondażu pracowni Social Changes, jest zaniepokojony rezultatami. Krótka informacja na ten temat zatytułowana została: „Szokujący sondaż w sprawie szczepionek na COVID-19. Bardzo duży poziom niechęci Polaków. Co z tym można zrobić? SPRAWDŹ wyniki!”.

 

Okazuje się, że pomimo totalnej propagandy pro-szczepionkowej, prowadzonej „z lądu, ziemi i powietrza”, nasi rodacy wcale nie wybierają się w komplecie do punktów, gdzie dystrybuowany będzie przygotowany naprędce preparat. Przypomnijmy – testy na szczepionkach, m.in. z powodu odłożonych w czasie możliwych skutków ubocznych, prowadzone są zazwyczaj w okresach znacznie dłuższym niż zaledwie kilka miesięcy, jak w tym przypadku.

 

„Czy Pani/Pan zaszczepi się na koronawirusa, jeśli będzie dostępna szczepionka, i Pani/Pan będzie mieć taką możliwość?” – spytali uczestników autorzy badania przeprowadzonego w ostatnich dniach listopada na „reprezentatywnej grupie” mieszkańców.

 

„Na tak zadane pytanie twierdzącą odpowiedziało jedynie 32 proc. badanych, z czego 13 proc. wybrało odpowiedź zdecydowanie tak, a 19 proc. raczej tak.

Przeciwnego zdania było aż 44 proc. badanych, z czego 25 proc. wybrało odpowiedź zdecydowanie nie, a 19 proc. raczej nie.

24 proc. odpowiedziało trudno powiedzieć” – czytamy w informacji.

 

„Badanie pokazuje, że konieczna jest kampania wyjaśniająca wszelkie wątpliwości obywateli w sprawie szczepień, bez których przecież świat nie wróci szybko na normalne tory. Z pewnością tak duży stopień nieufności do koncernów farmaceutycznych jest też sprawą, która powinna doczekać się pogłębionych analiz” – martwi się portal.

 

 

Źródło: wPolityce.pl, PCh24.pl

RoM

 

 

 


DATA: 2020-12-05 11:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ja już im kompletnie nie ufam. Piszą profesorowie lekarze że to niebezpieczne ale co tam szczepic. Lekarz odkrywa ze jest lek który pomaga na covid informujemy nfz i co od 1.12. Niedziela zakazuje sprzedaży w aptekach Nie wolno im ufać bo zginiemy ?????
1 miesiąc temu / Ola
 
Przeraża mnie fakt że polka firma pracuje nad lekiem na covid ale o tym rząd nawet sie nie zająknie za to za wszelką cenę bedzie nam wciskać jakies trefne szczepionki.... O co tu chodzi????
1 miesiąc temu / Ola
 
A co pasożyt który tym wszystkim steruje będzie robił jak zlikwiduje żywiciela.
1 miesiąc temu / Johnny
 
ludzie nie chcą być przedmiotem pseudonaukowych badań genetycznych których korzenie sięgają hitlerowskich obozów zagłady. Jeszcze z 50 lat temu reżim zaszczepił by wszystkich i spokojnie obserwował wymieranie populacji. Dziś jest doba internetu i powszechnej wymiany informacji, bez względu na ile sprawdzonej i pewnej, więc nawet przy ogólnie niższym wykształceniu ludzie wiedzą szybciej. O ilości zamordowanych w Gdyni robotników dowiedzieliśmy się po ponad miesiącu, dziś wojnę w Arcaku oglądamy online. Tak więc pseudo eksperymenty dr mengele tak łatwo nie przejdą. Odgrażanie się reżimu, że niezaszczepieni nie będą mieli praw do .... spowoduje rozwarstwienie ludzi na szybkowymierajaca "elitę" szczepionkowcow i większość wolnych ludzi żyjących poza elitarnym obiegiem. Spełniają się przepowiednie i scenariusze filmów sf. Ważne by nie dać się zastraszyć i ogłupić. Ważne by przedłożyć godność człowieka nad przywileje reżimu.
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 
Karnowscy niech patrzą na Trumpa. Wykorzystany, przeżuty i wypluty. Wasze 5 minut właśnie dobiega końca, nie będą się z wami cackać. Zdrajcy.
1 miesiąc temu / los
 
dzisiaj usłyszałem ... mysz do myszy - idziesz się zaszczepić? no coś ty jeszcze nie skończono eksperymentów na ludziach...
1 miesiąc temu / Kpt. Żbik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.