Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Polacy po „złej stronie historii”? Paweł Lisicki w „Prawym Prostym” o słowach ambasador Mosbacher


Odtwórz w YouTube
 

Polacy znajdują się po „złej stronie historii”? Takie słowa z ust bliskiego sojusznika i przyjaciela naszego kraju są trudne do zniesienia – zauważa w programie Łukasza Karpiela „Prawy Prosty” red. Paweł Lisicki. Zapraszamy!

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ta pani,po okresie ambasadorowania w Polsce powinna wyjechacć od nas i nie pokazywać się więcej w ty kraju. To nie ambasador odczucie gubernatora z ramienia rządu obcego państwa.
26 dni temu / Kazik
 
A może to Mosbacher jest po złej stronie - niech szybko wraca do USA, NIE BĘDZIEMY PŁAKAĆ.
3 miesiące temu / MTK
 
Jedyną nadzieja na prawdziwą niezależność naszego nieszczęśliwego kraju to Jezus Chrystus Król Polski, Jego Najświętsza Matka Maryja i.....Konfederacja. W jednym z wywiadów dla katolickich mediów internetowych był na Tak w kwestii Intronizacji.
3 miesiące temu / Katolik Rzymski
 
Czy już wszyscy widzą ile mamy niepodległości? I czy wiemy co znaczy słowo bantustan?
3 miesiące temu / Kasandra
 
największym błędem to jest traktowanie USA jako bliskiego sojusznika i przyjaciela naszego kraju. To dokładnie to samo jak traktowanie PIS jako konserwatystów, prawicowców i katolików.
3 miesiące temu / Pejot
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.