DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

„Pokojowy islam”? Babcia zamordowała wnuczkę, bo ta nie chciała zasłony na twarzy

„Pokojowy islam”? Babcia zamordowała wnuczkę, bo ta nie chciała zasłony na twarzy
By Steve Evans from Citizen of the World (Istanbul 002 Uploaded by russavia) [CC-BY-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons [commons.wikimedia.org]

„W obozie dla uchodźców Al-Sol w północno-wschodniej Syrii, babcia, z pochodzenia Azerka, zabiła swoją czternastoletnią wnuczkę. Dziewczyna nie chciała nosić nikabu”, informuje serwis rp.pl.

 

Obecnie w obozie Al-Hol przebywa prawie 70 tys. osób. Są to głównie uciekinierzy z ostatniej enklawy ISIS na obszarach na wschód od Eufratu, przede wszystkim kobiety i dzieci.

 

Według administracji obozu właśnie wśród przebywających w obozie kobiet liczną grupę stanowią zwolenniczki ISIS oraz byłe współpracowniczki Państwa Islamskiego, wszelkimi możliwymi sposobami próbujące zaprowadzić w Al-Hol prawo szariatu.

 

To właśnie jedna z islamskich ekstremistek dopuściła się kilka dni temu zbrodni polegającej na brutalnym zamordowaniu własnej, 14-letniej wnuczki, która odmówiła noszenia nikabu (zasłony na twarz). 

 

„Sekcja zwłok wykazała, że dziewczyna została dotkliwie pobita, a następnie uduszona. Miała również wiele świeżych złamań”, podaje rp.pl.

 

Źródło: rp.pl

TK


DATA: 2019-06-27 14:28
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Gardzą dlatego że tak uczy księga pokoju zwana koranem.
4 miesiące temu / Do @Antymoderni
 
Ciało człowieka jest stworzone przez PANA BOGA i jest piękne, po co je zasłaniać.
4 miesiące temu / cichy
 
Robert: żaden Europejczyk nie morduje swego dziecka z powodów religijnych, miej Pan na względzie. Uważają się za lepszych od nas, bo gardzą chrześcijanami.
4 miesiące temu / Antymodernista
 
@CH Podzielam to wrażenie. Z jednej strony chusta powinna wyrażać skromność, ale hidżab jakoś zawsze idzie w parze z ostrym makijażem, doczepianymi rzęsami i wielkim kokiem pod nim. Nasz Bóg patrzy na serce, nie na ubiór. Na przykładzie muzułmanek widać, że można szczelnie zakrywać każdy włosek, rzekomo ze skromności, a z drugiej puszyć się jak paw i nosić głowę wysoko, oj wysoko! Żadna z nich nie jest przygarbiona, jak my tutaj. Ale najgorzej, jak się widzi kobietę w nikabie - przemyka jak niewidzialna, jak duch w czerni. A jak jeszcze założy czarne rękawiczki i okulary słoneczne!...
4 miesiące temu / kid
 
@CH A dlaczego mieliby nie uważać się za lepszych od "nas", znaczy Europejczyków? Oni zabijają bo uważają, że mają głębokie religijne powody żeby zabijać. Europejczycy mordują swoje dzieci na skalę, która muzułmanów bije na głowę. A dlaczego Europejczycy mordują swoje dzieci? Bo ich nie chcą, a chcą żyć beztrosko.
4 miesiące temu / Robert
 
Rodzaj diabolicznego opetania... I jakie jest tutaj między bogiem islamu a Bogiem chrześcijan...
4 miesiące temu / Krakusik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.