DZIŚ JEST:   25   SIERPNIA   2019 r.

XXI Niedziela zwykła
Św. Ludwika IX, króla
Św. Józefa Kalasancjusza
 
 
 
 

Podaruj lilię Fatimskiej Pani. Dołącz do akcji!

Podaruj lilię Fatimskiej Pani. Dołącz do akcji!
PCh24

Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi kontynuuje akcję Twoja lilia w Fatimie, w ramach której każdy uczestnik kampanii może podarować Matce Bożej piękną, białą lilię. Inicjatywa Stowarzyszenia to również szansa na osobiste zawierzenie się Niepokalanej. Aby dołączyć do kampanii wystarczy kliknąć w ten link, pod którym można także poznać szczegóły tej pobożnej inicjatywy. Finał akcji nastąpi 13 października 2019 roku, w 102. rocznicę Cudu Słońca.

 

Celem akcji Twoja lilia w Fatimie jest ofiarowanie Matce Bożej tysięcy białych lilii. Wszystko po to, aby podkreślić Jej czystość i świętość, a także wynagrodzić wszelkie zniewagi, jakie ludzkość wyrządza Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

Każdy uczestnik kampanii sam może zdecydować, ile kwiatów w jego imieniu już 13 października 2019 rokuw 102. rocznicę Cudu Słońca, podczas którego Najświętsza Maryja Panna potwierdziła prawdziwość Swojego przesłania wobec dziesiątek tysięcy wiernych, organizatorzy akcji ofiarują w Fatimskim Sanktuarium.

 

Twoje nazwisko w Kaplicy Objawień

 

Organizatorzy zachęcają wszystkich uczestników do powierzenia się Maryi poprzez odmówienie Aktu poświęcenia się Niepokalanej św. Maksymiliana Marii Kolbego, który znajduje się na stronie lilia.fatima.pl. Nazwisko każdej osoby, która weźmie udział w akcji, zostanie zapisane na ozdobnym zwoju, jaki wraz z liliami już 13 października zostanie ofiarowany w Kaplicy Objawień w Fatimie, gdzie ponad 100 lat temu Matka Boża ukazała się trojgu pastuszkom.

 

Każdy, kto weźmie udział akcji otrzyma także e-book Fatimska Pani, zawierający cenne informacje o objawieniach Matki Bożej, Tajemnicach Fatimskich czy o tym, jak Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi propaguje Orędzie Fatimskie wśród Polaków.

 

Z miłości do Maryi

 

Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi od wielu lat podejmuje działania mające na celu propagowanie Orędzia Fatimskiego. W 2017 roku, chcąc upamiętnić 100-lecie objawień w Fatimie, powstała akcja, w ramach której ofiarowano Matce Bożej 10 000 białych lilii, przy wsparciu blisko 100 000 osób.

 

 

Rok później w imieniu niemal 600 czcicieli Fatimskiej Pani, przedstawiciele Stowarzyszenia złożyli w Fatimie piękny bukiet z 1600 lilii, a w maju 2019 roku kolejne 3373 kwiaty. Łącznie do tej pory wierni z całej Polski podarowali Matce Bożej 14 973 lilie.

 

KLIKNIJ TUTAJ I PODARUJ MATCE BOŻEJ SWOJĄ LILIĘ

 

Wcześniejsze kampanie Stowarzyszenia można zobaczyć na stronie piotrskarga.pl

 

 

ld

 


DATA: 2019-05-21 16:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Cudowny pomysł, mam nadzieję że jak najwięcej osób weźmie w nim udział. Brawo dla tych Państwa i pch24!
3 miesiące temu / Anna
 
Chętnie bym dołączyła, niestety mego banku na liście nie ma kasa spółdzielcza. Szkoda, że nie podaliście numeru konta, na które tradycyjnie można wpłacić za lilie dla NMP. Zwykły przelew jest dla mnie najbezpieczniejszy.
3 miesiące temu / Lucy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.