DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2019 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Po „Stop Soros” czas na „Stop Juncker”? Rusza nowa kampania węgierskiego rządu

Po „Stop Soros” czas na „Stop Juncker”? Rusza nowa kampania węgierskiego rządu
źródło: Facebook / Magyarorszag Kormanya

Węgierski rząd rozpoczął kampanię informacyjną na temat planów Brukseli mających na celu zachęcenie do imigracji. Jednym z jej elementów są plakaty na których znajdują się wizerunki przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera i miliardera George’a Sorosa, którzy zdaniem rządu Viktora Orbana chcą wspólnie narzucić Węgrom i innym krajom UE przymusowe „kwoty uchodźców”.

 

Oprócz twarzy Junckera i Sorosa na antyimigracyjnym plakacie znajduje się również hasło mówiące, że Węgrzy mają prawo wiedzieć, co chce zrobić Bruksela. Władze ostrzegają ponadto, że propozycje UE to realizacja globalnego planu George’a Sorosa, które zagrażają bezpieczeństwu Węgier.

 

„Chcą wprowadzić obowiązkowe kwoty uchodźców. Chcą osłabić prawo krajów członkowskich do ochrony granic. Chcą ułatwić imigrację” – głosi tekst na plakacie, który został zaprezentowany na profilu węgierskiego rządu na Facebooku.

 

Działania Sorosa i eurokratów w sprawie imigracji są od dawna krytykowane przez rząd Viktora Orbana. Zdaniem węgierskich władz, zarówno amerykański miliarder, jak i Bruksela chcą zalać Europę falą imigrantów.

 

Nie pierwszy raz George Soros trafił na plakaty przygotowane przez węgierskie władze. Od dłuższego czasu jest on bowiem ostro krytykowany przez przedstawicieli rządu Viktora Orbana. Ich zdaniem, finansista odpowiada za „stymulowanie imigracji do Europy” i „chęć wpływania na sytuację w kraju za pośrednictwem organizacji pozarządowych”. W roku 2017 na ulicach Węgier pojawiły się plakaty z podobizną roześmianego Sorosa, opatrzone napisem Nie pozwólmy, by Soros śmiał się ostatni.

 

Źródło: Facebook / PCh24.pl

TK


DATA: 2019-02-19 16:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zadać temu "Junkrowi" polskiej wódki, problem się wnet sam rozwiąże.
3 miesiące temu / agricola
 
Dwaj panowie wyraźnie naigrawają się że wszystkich.
3 miesiące temu / [email protected]
 
A inicjatywa "Stop Netanjahu" kiedy pojawi się w Budapeszcie? Na pewno nie za premierostwa wściekłego syjonisty pana Viktora O., który to pseudopatriota Korony świętego Stefana zaczyna przenosić ambasadę Węgier z Tel Awiwu do Jerozolimy. Fidesz okazuje się gorszy i głupszy od Prawa i Sprawiedliwości.
3 miesiące temu / Sal
 
Tokaj ok!.
3 miesiące temu / pl
 
Wspaniały Viktor Orban! Święta Sprawa Ojczyzny Nas Wzywa, By Przyszły Ład jaki Żapanuje na Świecie nie opierał się na Gwałcie i Sile ale na Zasadach Nauki Chrystusa na Sprawiedliwości i na Zgodnym Współżyciu Wielkiej Rodziny Wolnych, Suwerennych Narodów. I.J.Paderewski.
3 miesiące temu / Piotr
 
Góralu, czy ci nie żal...
3 miesiące temu / hehehe
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66262"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.