DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2019 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

PO po stronie LGBT. Grzegorz Schetyna: najwyższy czas wprowadzić związki partnerskie

PO po stronie LGBT. Grzegorz Schetyna: najwyższy czas wprowadzić związki partnerskie
fot. Andrzej Hulimka / Forum
#DYKTAT LGBT    #GRZEGORZ SCHETYNA    #PO    #KO    #ZAPOWIEDZI    #PROGRAM    #WYBORY

Lider Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna uznał, że w kampanii wyborczej ustawi swoją formację po stronie środowisk LGBT. - Chcemy, żeby dialog trwał stale; najwyższy czas wprowadzić związki partnerskie – mówił, omawiając przyszły program partii.

 

Lider Platformy prezentując szeroki program partii podkreślił konieczność wprowadzenia związków partnerskich. Jego zdaniem jest na to „najwyższy czas”. Co ciekawe, jeszcze niedawno w rozmowie na antenie Radiowej Trójki przekonywał, że „nie będzie na to miejsca”. Schetyna powrócił zatem do kwietniowej retoryki kiedy obiecywał, że „jeżeli wygramy, wprowadzimy związki partnerskie”.

 

Oprócz deklaracji o charakterze obyczajowym, lider PO zaprezentował szereg nowych rozwiązań jakie podejmie jego partia po ewentualnych wygranych wyborach. Wśród nich znajduje się m.in. obligatoryjność referendów, wprowadzenie głosowania przez internet, zniesienie zakazu handlu w niedzielę, „pakiety startowe” dla wchodzących na rynek pracy, rezygnację z węgla, zalesianie i „zwrócenie naturze rzek”, szeroki pakiet socjalny dla seniorów czy trzynastą emeryturę.

 

Przypomnijmy, że wprowadzenie tzw. związków partnerskich to początek otwarcia społeczeństwa na dyktaturę LGBT oraz przyjęcie całego szeregu postulatów tych środowisk w przyszłości. Podobna sytuacja miała miejsce w wielu krajach Europy Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych. Tzw. związki partnerskie to pierwszy przystanek na drodze do uznania pseudomałżeństw jednopłciowych, adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz wprowadzania homodyktatury w edukacji. 

 

Ponadto, Schetyna opowiada się za decentralizacją i siłę upatruje w samorządach. Jego deklaracje w tej kwestii korelują z zaprezentowanymi niedawno "Tezami Samorządowymi”, mającymi na celu nie tylko decentralizację i – jak wielu komentatorów wskazuje – kolejne „rozbicie dzielnicowe Polski, ale przede wszystkim realizację celów Agendy 2030.

 

Źródło: rmf24.pl / gosc.pl

PR  


DATA: 2019-07-15 08:29
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Najwyższy czas to obniżyć podatki
4 miesiące temu / Pati
 
Adam- a co z rozliczeniem gwałcicieli dzieci wśród nauczycieli, w środowiskach artystycznych ????
4 miesiące temu / Memento
 
Ciekawe, jak będą wyglądały takie marsze lgbt... gdyby zorganizować jebez udziału aktywistów z zagranicy, tego samego dnia, o tej samej godzinie i równolegle w 49 miastach Polski /dawnych PRLowskich miastach wojewódzkich/!? Chyba by było pustawo.
4 miesiące temu / A. Łaska
 
Ino tak dali,ino tak dali,a za trzy miesiące zdziwko,znowu PO odniosło "sukces".
4 miesiące temu / odtrąbią?????
 
No, o rozliczeniu gwalcicieli dzieci w sutannach ani słowa. Czy Schetyna dzieci nie ma, tak jak Kaczyński? A może zabrakło edukacji...
4 miesiące temu / Adam
 
Schetyna to przykład wyjątkowo nieudolnego, nawet jak na realia sceny polskiej, polityka, którego wybujała ambicja nie idzie w parze z intelektem. Oby jak najdłużej kierował PO, bo znakomicie wypełnia obowiązki jej grabarza.
4 miesiące temu / Karol
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.