DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Po legalizacji „homomałżeństw” głowę podnoszą amerykańscy poligamiści. Kto będzie następny?

Po legalizacji „homomałżeństw” głowę podnoszą amerykańscy poligamiści. Kto będzie następny?

Nathan Collier ze stanu Montana wraz ze swoją partnerką postanowili zawrzeć związek małżeński. Nie udało im się to gdyż mężczyzn ma już żonę. Do walki o prawa poligamistów zainspirowała go niedawna decyzja Sądu Najwyższego USA legalizująca „homomałżeństwa”.

 

„Rodzina” Colliera to oprócz niego dwie panie, Victoria i Christine oraz siódemka dzieci. Żoną Nathana jest Victoria, a we wtorek mężczyzna postanowił zawrzeć oficjalny związek z drugą kobietą. Urzędników w osłupienie wprowadził fakt, że chociaż Collier ma jedną małżonkę i nie planuje się z nią rozwieść to chce zawrzeć kolejne małżeństwo.

 

Prawo żadnego ze stanów USA nie pozwala na formalizację tego typu konkubinatów, dlatego też urzędnicy odesłali poligamistę z Montany do stanowego prokuratora. Zapewne i ten nie pomoże Nathanowi w spełnieniu jego planów. Jednak „państwu” Collier nie chodzi tylko o "zbiorowe małżeństwo" ale także o nagłośnienie swojego przypadku.

 

Poligamiści nie ukrywają, że do walki o formalizację związku zainspirowała ich decyzja Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, który stwierdził, że małżeństwa osób tej samej płci muszą być dozwolone na terenie całego kraju.

 

Niewykluczone, że po wielożeńcach o swoje „prawa” zawalczą kolejne „dyskryminowane” grupy. Na legalizację związków sprzecznych z ludzką naturą czekają inni dewianci a panująca dyktatura poprawności politycznej oraz prymat ideologii lewicowo-liberalnej może wzmóc troskę postępowców o pedofilów, nekrofilów i zoofilów.

 

 

Źródło: tvn24.pl

MWł
DATA: 2015-07-03 11:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

to znaczy, że będę mógł się ożenić z moją kozą Basią ? hurra !
ponad 4 lata temu / mietek
 
- w kolejce juz sa nastepne "wyroki sadowe" na klauzule sumienia dotyczaca obowazkowych szczepien "ochronnych" dzieci szkolnych - nie bedzie prawa jakiejkolwiek odmowy! Nastepnie w kolejce sa lekarze,ktorym nie bedzie wolno odmowic przeprowadzenia aborcji,ktora ma byc calkowicie darmowa! Tak wiec "homo-diabel" zaczyna w Ameryce dopiero swoje wredne rogi pokazywac! Jest to celowe aby odwrocic calym pokoleniom uwage od gospodarczych i socjalnych spraw codziennego zycia!Mlodym jest coraz latwiej "zrobic wode z mozgu"!
ponad 4 lata temu / M.M.Vancouver.
 
Nawołuję o nieużywanie słowa "partner". Oznacza to osobę równą sobie, a relacja równości nie zachodzi w małżeństwie, jest ono raczej jej dokładnym przeciwieństwem - prawdziwym spełnieniem się we wzajemnej inności. Nieświadomie powtarzacie Państwo lewacką propagandę, za czasów względnie dobrej kondycji kultury nie używano takiego słownictwa. Ponadto sytuacja ukazuj etatystyczne zaślepienie socjalistów. Homo - "małżeństwa" wprowadzono na mocy 14 poprawki do konstytucji. Wg. mojej skromnej opinii faktycznie implikuje ona konieczność wprowadzenia takiej instytucji. Jakim cudem przez 150 lat nikt tego nie zauważał? Co więcej, jeśli już ten fakt zauważono, to w oczywisty sposów dotyczy on wszystkich rodzajów związków, także pedofilskich. Dlaczego ich nie zalegalizowano? Wspomniane zaślepienie polega na niemożnośći dostrzeżenia, że prawdziwym problemem jest państwo, dyktujące ludziom jak mają żyć, a w konsekwencji prowadzące do stanu obecnego upadku kultury.
ponad 4 lata temu / teeoth
 
A co na to obrońcy praw homoseksualistów? Nie wesprą dyskryminowanych? Ordynarni demagogiczni hipokryci :)
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.