DZIŚ JEST:   20   LUTY   2020 r.

Św. Franciszka i Hiacynty Marto
Św. Zenobiusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Gość Nie tylko PO jest śmiertelnym zagrożeniem, ale tym śmiertelnym zagrożeniem jest również PiS, szczególnie w związku z odrzuceniem projektów antyaborcyjnych. Czym więc oni się różnią? Otóż PO stawia ,,kawę na ławę,, PiS tak samo tylko ,,pod ławę,, i jedynie bardziej wnikliwi to dostrzegają.
8 miesięcy temu / Weronika
 
Popieram
8 miesięcy temu / Kaketan
 
Kochani ludzie. Módlmy się żeby ,PO, nie doszło do władzy to jest śmiertelne zagrożenie! dla Polski.
8 miesięcy temu / Gosc
 
,,Tęczowe piątki,, to jednak kadencja PiSu, jak również prawo aborcyjne takie mamy jak za lewicy i PO. A od ,,tęczowych piątków,, do legalizacji związków partnerskich nie tak znowu daleko, a raczej blisko. Nie głosowałam w poprzednich wyborach, nie wybieram pomiędzy większym i mniejszym złem. Głosuję na Konfederację.
8 miesięcy temu / Weronika
 
Oszuści i łgarze powinni być wyrzucani z polityki na bruk. Bez względu na to w jakiej sprawie,bo nie liczą się z ludźmi dzięki którym żyją.
8 miesięcy temu / ADAM
 
A kto na nich głosuje? Przecież to wstyd nawet się przyznać. Takie europejskie buractwo.
8 miesięcy temu / Iw
 
Rafał Grupiński mówił także, by nie mówić o tym w Pleszewie. Pochodzę z Pleszewa...
8 miesięcy temu / Gość
 
Ni to z liścia ni z gałązki PO chwali homo związki. A gdy pomrą, ich w podwiązkach - PO chowają na Powązkach! Epitafium PO nazwiskach; z puentą, z fotką en face z bliska: PO deptali Boskie Prawa, więc zarasta ich dziś trawa! Króluj nam Chryste!
8 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
Polska to nie Irlandia, choć to by się Tuskowi marzyło. Kto podnosi rękę na Kościół ten szybko się przekona, że niewiele na tym ugra.
8 miesięcy temu / Katolik
 
Czy to znaczy,że Platforma, Koalicja Europejska PO,PSL, SLD i in. i ich wyborcy Platformy Obywatelskiej są już przygotowani i gotowi by w ramach tego ..partnerstwa o b n i ż y ć liczbę ludności świata? Neomaltuzjanizm w realizacji - obniżenie liczby ludności przede wszystkim młodego pokolenia- bez wojny?
8 miesięcy temu / Bryan
 
Ale to jest cyniczne: ci ludzie nawet już się nie kryją, że kiełbasa wyborcza to przynęta, a po wyborach zrobią co im sie bedzie podobało: "Zresztą to będzie już po wyborach, więc oni już nie będą zabiegać o żaden elektorat. Ja mówię, że związki będą elementem programu".
8 miesięcy temu / rozbawiony
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.