DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Jot O tym chyba jest mowa w Apokalipsie św. Jana o ile się nie mylę. @Izajasz GB Jak widzisz wiele rzeczy muzułmanie od chrześcijan zapożyczyli, w tym i to,że Bóg dał Mojżeszowi dał 10 przykazań. A po drugie zobacz jak wypaczyli obraz Boga. Trzeba im ten obraz naprostować.
2 dni temu / trooper
 
Grzegorz - gdzie Ty w Piśmie wyczytaleś że Maryja coś zmiazdży? Czytałes ze zrozumieniem treści? W K. Rodzaju masz obietnice że POTOMSTWO niewiasty zetrze głowę węża. To potomstwo to Bóg wcielony czyli Jezus Chrystus. Kto jest Zbawicielem?
3 dni temu / Jot
 
Zwyczajnie podbite chrzescijańskie terytorium obecnej Turcji przegrało i co sie dziwicie? Że zwycięzca będzie kultywował tradycje i wiare podbitego? Nie po to podbijał chyba? I teraz proszę wyciagać wnioski z importu wrogiej religii do Europy. Beda śpiewac te suty bo dlaczego nie? Nikomu to nie przeszkadza to będą.
3 dni temu / Jot
 
Jak już Mekka będzie zdobyczą chrześcijańską, to jakiemu świętemu dedykujemy kościół, który postawimy na miejscu Wielkiego Meczetu?
3 dni temu / Ludwik
 
Watykan i Bazylika św. Piotra z dobudowanymi minaretami i półksiężycem też ładnie będzie wyglądała.. Na razie obiecują że to ich marzenie cel ostateczny?! Episkopat Polski przecież co roku obchodzi dni islamu więc dajemy im nadzieje że po dobroci tylko batami zagonią nas do budowy tych minaretów. Patrząc na wizyty Franciszka w arabi i układanie się z nimi to wcale nie żart. Jest też jakiś plus że Pachamame spalą islamiści skoro katolicy nie mają odwagi bronić swojego Boga przed takim bluźniertwem.
3 dni temu / stacho
 
a chrześcijańska europa siedzi cicho i potulnie, zasłonięta maskami, czeka grzecznie na swój koniec, bo jak się nie przebudzi, to niestety on nastąpi szybciej niż się tego spodziewa
3 dni temu / anty
 
Ta świątynia była jest i będzie CHRZEŚCIJAŃSKA. Czy się to podoba poganom z Turcji czy nie. I nawet gdyby ją zburzyli to TO co powstanie na naszym świętym miejscu też będzie CHRZEŚCIJAŃSKIE! S Z a t a n w służbie islamu już wkrótce będzie miał zgnieciony łeb przez Maryję i na świecie pokój zapanuje.Pokój Boga w Trójcy Jedynego!
3 dni temu / Grzegorz
 
Jak to? To są jakieś sury antychrześcijańskie? Przecież to nasi ?bracia? wierzą w ? tego samego boga? są do nas ?pokojowo nastawieni? ... Ciekawe kiedy się ockniemy i zrozumiemy, że ręka już dawno grzebie w nocniku pełnym ....
3 dni temu / IzajaszGB
 
Ostatni akapit tego artykułu.... To proroctwo księgi Daniela i Objawienia Jana. Imperium osmanskie upadło, ale się odrodzi tym razem podepce ono całą ziemię...
3 dni temu / Ahmedabad
 
a naiwni hierarchowie Kościoła katolickiego przymilają się muzułmanom i są przychylni islamizacji Europy!
3 dni temu / a_M
 
Wystarczy, ze zamiast Dzibril podstawicie Satan. Sam Mahomet myslal, ze jest opetany. Chcial popelnic samobojstwo skaczac z klifu. Potem, zona go pdzekonala, ze to byl Dzibril. Raz Dzibril spoznil sie na spotkanie z Mahometem. Powodem spoznienia byl piesek w domu falszywego proroka. Dzibril powiedzial, ze sie boi psow I obrazow psow.
3 dni temu / Second
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.