DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Po filmie także konto. You Tube zablokował kanał „Ich prawdziwe cele”

Po filmie także konto. You Tube zablokował kanał „Ich prawdziwe cele”

Już nie tylko sam film, ale także kanał, na którym został umieszczony obraz dokumentalny pt. „Ich prawdziwe cele”, został zawieszony przez You Tube. Platforma przypisuje materiałowi „mowę nienawiści”, czyli „treści promujące nienawiść lub przemoc wobec członków chronionej grupy”.

 

 

Kilka dni temu YT zablokował możliwość oglądania filmu o strategii międzynarodówki LGBT, promowanej przez nią edukacji seksualnej, celach, do których dąży ruch „wojujących homoseksualistów”. To jednak nie wystarczyło. We wtorek po południu administratorzy konta, na którym umieszczony został dokument, otrzymali informację, która między innymi głosi: „z powodu powtarzających się lub poważnych naruszeń naszych Wytycznych dla społeczności konto YouTube ICH PRAWDZIWE CELE zostało zawieszone”.

 

Dalej anglojęzyczny komunikat wyjaśnia, iż aktywność na koncie naruszyła „Wytyczne dla społeczności” głoszące, że „na tej witrynie mowa nienawiści jest niedopuszczalna”. Sformułowanie „mowa nienawiści” wytłumaczone zostało dalej jako „treści promujące nienawiść lub przemoc wobec członków chronionej grupy (rasa lub pochodzenie etniczne, religia, niepełnosprawność, płeć, wiek, status weterana oraz orientacja seksualna / tożsamość płciowa)”.

 

 

yt blokada

 

 

Najpopularniejsza w świecie platforma służąca udostępnianiu filmów ukarała więc twórców już dwukrotnie za to samo „przestępstwo” przeciwko tak zwanej politycznej poprawności. Nie po raz pierwszy okazuje się, że „mową nienawiści” może okazać się samo prezentowanie i komentowanie założeń ruchu LGBT, cytowanie jego ideologów i aktywistów, prezentacja tego, co kryje się pod fasadą tak zwanej edukacji równościowej czy seksualnej.

 

Administratorzy YT pozostawiają możliwość odwołania się za pośrednictwem załączonego formularza.

 

Przypominamy, że za pośrednictwem witryny Protestuj.pl można dołączyć do sprzeciwu wobec cenzorskich praktyk You Tube.

 

 

Film „Ich prawdziwe cele” obejrzeć natomiast można na naszym kanale VOD.

 

 

RoM

 

 

 

 


DATA: 2020-07-09 07:55
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@mf: Lewicowe PiS i PO robią wszystko żeby prawica nie miała środków finansowych na utworzenie tegoż. Może Ty masz? Wszystko kosztuje.
1 miesiąc temu / standard
 
Zdazylam obejrzec.Dzieki Bogu !
1 miesiąc temu / Helen
 
Aby zło zwyciężyło wystarczy obojętność ludzi dobrych. Nie tylko mamy prawo, ale obowiązek zwalczać tak wielkie zło jak ideologie normalizujące i promujące zboczenia i chore zachowania wbrew naturze, w obrzydliwy sposób parodiujące tak wielką i ważna wartość jaką jest miłość i małżeństwo, próbujące zseksualizować każdą sferę życia ludzkiego jednocześnie szydząc z cnoty czystości, niszczące społeczeństwa i ostatni bastion normalności na drodze rewolucji, czyli same rodziny. Tak samo jak każdą inną tego typu straszliwą ideologię jak chociażby nazizm. Jest to zło w czystej postaci, które wyrządza ogromne szkody zarówno ludziom zdrowym, jak i cierpiącym na zaburzenia pociągu płciowego, gdyż zamiast im pomóc to kłamliwie wmawia im, że to jest normalne i jeszcze to promuje nawet wśród dzieci, zaburzając ich rozwój. Nie można tolerować tak wielkiego zła, w momencie gdy ono nas tak zaciekle atakuje i to w najczulszy punkt, w sferę płciowości i czystości.
1 miesiąc temu / Albertus
 
[email protected] Czy ty masz ludzi za idiotów... LGBT to nie to samo co problemy identtyfikacji płciowej i zaburzenia osobowości... To odrażające zgorszenie, profanacja symboli religijnych i sakramentalnych, perwersja wobec nieletnich i dzieci, sadomasochizm i ekshibicjonizm. degeneracja i deprawacja, kłamstwa i obsceniczne hasła... to ci wystarczy prowokatorze? Idologia w czytsej postai agresja i chamstwo.
1 miesiąc temu / DNA
 
Zrozumcie że macie prawo się z ideologią lgbt nie zgadzać, ale nie macie prawa jej zwalczać. Ja się nie zgadzam z ideologią katolicką ale nie nasyłam na was lewaków z bejzblolami. Przykłąd parady równości Białystok pokazuje że środowiska konserwatywne jednak próbują wałczyć z ideologia lgbt kijami. Co do tego filmu to jednak propaguje nienawiść i jeśli tego nie widzicie to niestety jesteście ślepi.
1 miesiąc temu / Aleka
 
Nawet mi się nie chce czytać powyższego artykułu. Dlaczego ? Jeśli prawica chce co znaczyć musi utworzyć swoje "you tube" a nie liczyć na lewacki serwis. To samo dotyczy wszelkich zrzutek internetowych. Ileż razy prawica płakała, że zablokowano zbiórkę na dany cel, np. na film Sumińskiego. Dlaczego my, prawicowcy nie mamy swoich serwisów, swoich kanałów internetowych i musimy skomleć o łaskę u barbarzyńców ? Podobno po naszej stronie jest znany biznesmen Marek Jakubiak, może on coś pomoże zorganizować?
1 miesiąc temu / mf
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.