Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Płonące katedry, kajdany poprawności. Karina Bosak ostro o antychrześcijańskiej fali w Europie


Odtwórz w YouTube
 

Miękkie prześladowania w Europie, twarde na Bliskim Wschodzie i w Azji. Chrześcijanie na całym świecie są atakowani przez z jednej strony agresywną lewicę i marksizm, z drugiej przez islam. Z tym pogłębiającym się problemem dość mocno nie walczy ani Unia Europejska (co poniekąd oczywiste), ani, niestety, Polska. O szczegółach mówiła Karina Bosak, dyrektor Centrum Wolności Religijnej Instytutu Ordo Iuris w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-08-05 11:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Ironia; w pelni popieram Twoja zachete do rozmowy o wartosciach Panstwa Bosak.
5 miesięcy temu / magis
 
Dlaczego ilekroć jest tutaj temat chrześcijan na Bliskim Wschodzie, mówi się o "braku reakcji" ONZ tudzież Unii Europejskiej? To nie są agendy katolickie,czy chrześcijańskie nawet, a traktowane są na tym portalu jak prywatne folwarki, agendy które mają reagować natychmiast jeśli nawet ktoś źle spojrzy na chrześcijan w innych krajach.
5 miesięcy temu / ollek
 
@Tomasz- może trochę logiczniej i merytoryczniej, bo zaplujesz się jadem na śmierć
5 miesięcy temu / Ironia
 
Inteligentna i ładna, następna Pierwsza Dama?
5 miesięcy temu / Me
 
Współczesna polityka nie opiera się na zdrowych i trwałych fundamentach. Sprawy podstawowe, czyli bezpieczeństwo i sprawne zarządzanie gospodarką, ustępują miejsca wszelkiej maści ideologiom i publicznym pyskówkom. Wandalizm moralny wiedzie dziś prym. Dlatego takie osoby, jak Pani Karina, są w tych czasach niezwykle cenne. Należy je wspierać słowem i czynem. Cynizm i wyuzdanie w odniesieniu do postawy Pani Kariny jest niczym innym, jak tylko "lewackim bojówkarstwem".
5 miesięcy temu / W-Sawa
 
Ironia pisowski trollu nie powtarzaj kłamliwej prpagandy Sakiewiczów i TVP i innych mediów głównego nurtu ,A P I S jest "Katolicki" nie jest popiera potępioną przez Świętą Matkę Kościoł etykę sytuacyjną ustawy o ochronie zycia itd obecnie są naciski na Polskę o mienie bezspadkowe ???A weładze milczą ??
5 miesięcy temu / Tomasz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.