Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Płód czy obywatel? Aborcja czy życie jest prawem? CŻiR obala lewicowe mity


Odtwórz w YouTube
 

Po sukcesie Marszu dla Życia i Rodziny Centrum Życia i Rodziny nie zwalnia tempa. Już niebawem - bo 22 X 2020 - organizuje konferencję "Utopia tęczowej rewolucji", a już teraz udostępnia niezwykłą publikację „W obronie życia. Kompendium niezbędnej wiedzy” - zestaw rzeczowych argumentów za ochroną życia - dostępnych dla każdego na: https://kompendiumprolife.pl/ Łukasz Karpiel zaprasza na rozmowę z Pawłem Ozdobą, prezesem CŻiR.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-21 10:15:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Aborcja jest złem i złamaniem artykuły 148 KK. A co z promocją masturbacji? Ile niepoczętych dzieci jest marnopłconych w Polsce?
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
Za falszetwstwo drogi idle lub [email protected] są osobne paragrafy!
1 miesiąc temu / DNA
 
Poza tym konstytucja RP nie wymaga peselu, żeby chronić dzieci poczęte.
1 miesiąc temu / DNA
 
Trzeba mieć złą wolę, żeby napisać coś takiego jak prowokator idle lub [email protected], cytuję: "Tożsamość i dokumenty potwierdzające usg i opinia lekarza ginekologa" - fajnie więc trzeba taką paniusię skierować na ponowne badanie przez biuegłego, sądowego lekarza. Nie rób człowieku indle z siebie idioty!
1 miesiąc temu / DNA
 
Prowokatorze Idle lub [email protected] Nawet nie wiesz jai masz nik.
1 miesiąc temu / DNA
 
[email protected] jesteś zagożałym zwolennikiem zabijanie. Gratuluję!!! Brak peselu nie jest żadną przeszkodą bo wielu ludzi nie ma peselu. Gdyby ci pochowani mieli pesel to by na nagrobkach były ich nazwiska. Brak obywatelstwa osoby zamordowanej nie jest wytłumaczeniem dla zabójcy. Za zabijanie zwierząt też można odpowiadać sądownie, a zwirzeta nie mają obywatelstwa.
1 miesiąc temu / DNA
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.