DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2018 r.

XX Niedziela zwykła
Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Plebiscyt Herod 2016 rozstrzygnięty! Zobacz kto zasłużył na ten tytuł

Plebiscyt Herod 2016 rozstrzygnięty! Zobacz kto zasłużył na ten tytuł

Internauci uznali, że najbardziej na tytuł Heroda roku 2016 zasługuje Jarosław Kaczyński, który doprowadził do odrzucenia projektu „Stop aborcji”. Mordowanie dzieci niepełnosprawnych w państwowych szpitalach trwa nadal – informuje Fundacja Pro-prawo do życia.


Zdaniem głosujących, Jarosław Kaczyński bardziej zasłużył na ten tytuł niż dwie promotorki aborcji, Natalia Przybysz i Barbara Nowacka.

 

Wyniki plebiscytu prezentują się następująco:

 

 

 

 

Z pewnością warto pamiętać „zasługi” za jakie nominowani byli do Heroda 2016 poszczególni kandydaci.

 

Romuald Dębski – aborter, który wystąpił w krótkim filmie oczerniającym inicjatywę „Stop Aborcji”. Propagator popularnych kłamstw na temat projektu. Zdehumanizował słownie dziecko z in vitro, twierdząc że z powodu wad wrodzonych należy je zabić.

 

Jarosław Kaczyński – prezes partii Prawo i Sprawiedliwość. Podczas I czytania projektu „Stop aborcji” wszyscy posłowie PiS projekt poparli, 2 tygodnie później, podczas posiedzenia komisji sprawiedliwości, posłowie PiS nawet nie pozwolili przedstawić jego uzasadnienia. Wszystko wskazuje na to, że zrobili to na polecenie Jarosława Kaczyńskiego.

 

Barbara Nowacka – aborcjonistka i feministka, przedstawiająca w Sejmie morderczy projekt ustawy pod fałszywą nazwą „Ratujmy Kobiety”. Projekt ten zakładał zabijanie na żądanie do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku podejrzenia o chorobę, nawet do końca trwania ciąży.

 

Natalia Przybysz – piosenkarka, która przed wydaniem kolejnej płyty zaczęła chwalić się aborcją dokonaną między innymi z powodu „zbyt małego mieszkania” i stabilizacji życiowej, którą miałoby zaburzyć dziecko.

 

 

Źródło: stopaborcji.pl

luk

 

 

 


DATA: 2016-12-29 09:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

noo Sam jesteś żałosny.
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Żałosny plebiscyt.
ponad 1 rok temu / Noo
 
Michu Prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci to nie żaden konflikt.Etyka sytuacyjna jest potępiona przez żywy Urząd Nauczycielski Kościoła nie ma"Katolika "ale ja mam inne zdanie w kwestiach moralnych.Katolik w Kościele Katolik w Urzędzie.PIS nie jest partią prawicową tyko to etatyści pobożni socjaliści jak międzywojenna Sanacja.Partię rządzącą należy konstruktywnie krytykować."NARÓD ZABIJAJĄCY WŁASNE DZIECI JEST NARODEM BEZ PRZYSZŁOŚCI""DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM"PAPIEŻ JAN PAWEŁ II BŁ KS JERZY POPIEŁUSZKO"PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM"
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Mona Popierasz eugenikę czyli selekcję zarodków czyli dzielenie istot ludzkich na zdrowe które mają prawo do Życia i niepełnosprawne które należy zabić.
ponad 1 rok temu / Tomasz
 
Nie hipokrytko, to twoi idole w stylu Hitlera chcą sprawić, że na całym świecie będą bezrozumne kaleki moralne. Łatwe do sterowania i zazdroszczące, że śmią jeszcze istnieć zdrowi umysłowo i etycznie ludzie, broniący życia niewinnych dzieci.
ponad 1 rok temu / do Mona
 
Ludzie czy wy żeście powariowali?Chcecie stworzyć państwo w którym będą same kaleki?
ponad 1 rok temu / Mona
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.