DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Leaf427: Myślę, że poziom leczenia z czasem się poprawi i będzie widać lepsze traktowanie pacjentów z grubszym portfelem. Albo inaczej - musi się poprawić poziom leczenia, bo inaczej majętny pacjent wybierze prywatnego operatora na rynku medycznym. I wolałbym, żeby pan minister o tym wprost powiedział, że szykuje się np. utworzenie podwójnych standardów, bo kto płaci więcej, ten więcej otrzymuje. A nie zapewnianie, że kto zapłaci, ten dostanie się na leczenie szybciej. Bo szybciej to już lepiej u prywatnego. Tam się szanuje tego, który płaci.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Wygląda to tak jak model chiński - czyli państwowa służba zdrowia finansowana jak prywatna, zatem indywidualnie przez pacjentów. To może się udać, choć już wolałem pomysły komercjalizacji za rządów PO-PSL. A najlepiej sprywatyzować wprost i niech każdy płaci za swoje leczenie sam (jak w projekcie PiS), ale niech zarabia prywatny właściciel, a nie państwo.
ponad 3 lata temu / Wolnościowiec
 
Tego typu usługi istnieją już od dawna. Przy zakładach pracy płaci się dodatkowe ubezpieczenie (czyt. legalną łapowke), i bez kolejki można dostac sie do lekarza specjalisty w ciagu tygodnia. A biedota niech sobie czeka miesiącami. Najgorsze ze ludzie nie widzą w tym nic złego i te ubezpieczenia wykupuja uważając że wszystko jest w porządku.
ponad 3 lata temu / duska
 
Na tzw Zachodzie w medycynie obowiązuje złota zasada "Pacjent wyleczony to klient stracony". Innymi słowy trzeba wszystkich leczyć tak by nie wyleczyć. Przecież prywatny biznes opiera się przede wszystkim na zysku. Do nas to też już przyszło.
ponad 3 lata temu / Niktoś
 
A można było ten bajzel sprywatyzować ( z licytacji!)ćwierć wieku temu, wprowadzić dobrowolne ubezpieczenia. Uniknięto by kosztów biurokratycznych, placówki konkurowały by o pacjentów. Do tej pory byłoby taniej i lepiej tak jak w przypadku telefonii komórkowej. A teraz trzeba płacić na ministerstwo, całą biurokrację + nędzny poziom leczenia. Kto ma kasę ten pożyje a reszta... Celowe działanie masonów mające na celu depopulację Polski.
ponad 3 lata temu / Leaf427
 
Na początku będzie tak, jak obiecuje Radziwiłł. Potem trzeba będzie płacić albo umierać.
ponad 3 lata temu / TZ.
 
Cytat "Nad tym, by nie następowała kolizja świadczeń ma czuwać NFZ." Czyli urzędnicy mają czuwać by nie było przekrętów ! To oznacza że wchodzimy w etap przejściowy po którym nastąpi całkowita prywatyzacja szpitali i śmierć tych których nie będzie stać leczenie !
ponad 3 lata temu / szok masoński
 
Odbywać się to bédzie że jak nie zapłacisz to umierasz. Otworzyły się drzwi dla dojenia pacjentów.
ponad 3 lata temu / W praktyce
 
Eutanazja na narodzie polskim trwa, a różne masońskie pomysły są ochoczo wdrażane.
ponad 3 lata temu / teodor
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.