DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Planned Parenthood zamyka „kliniki”. Ale jest wyjątek: aborcja

Planned Parenthood zamyka „kliniki”. Ale jest wyjątek: aborcja
fot.REUTERS/Ivan Alvarado/FORUM

Przemysł aborcyjny obnażony. W amerykańskiej Pensylwanii „kliniki” należące do firmy Planned Parenthood nie wykonują obecnie niemal żadnych badań ani usług. Są zamknięte dla kobiet chcących zadbać o dobry przebieg ciąży czy też leczących się z chorób układu moczowego. Jest jednak wyjątek: „kliniki” pracują, o ile tylko chodzi o zabicie nienarodzonego dziecka.

 

„Obecnie Planned Parenthood Keystone obsługuje pacjentów w Allentown, Wilkes-Barre, Warmister, Reading, York i Harrisburg tylko pod kątem usług aborcyjnych” - podała strona internetowa Planned Parenthood, którą cytuje amerykański portal Breitbart.com.

 

Serwis wskazuje też, że podobnie postąpiło Planned Parenthood w oddziale Southeastern Pennsylvania. „Aktualizacja COVID-19: Nasze centra aborcyjne są otwarte!” - napisano.

 

Breitbart.com przypomina, że 20 marca ministerstwo zdrowia Pensylwanii wydało dekret, w którym nakazało zamknięcie wszystkich placówek, których działalność nie jest związana z podtrzymywaniem życia ludzkiego. Choć „kliniki” aborcyjne to życie niszczą, zostały jednak wyłączone spod zakazów.

„Wiemy, że aborcja nie może czekać” - stwierdziła tłumacząc taki stan rzeczy Dayle Steinberg, jedna z czołowych figur pensylwańskiego Planned Parenthood, którą cytuje Breitbart.com.

 

W stanie Pensylwania wykonuje się rocznie ok. 30 tys. aborcji. Połowa dzieci ginie właśnie w placówkach Planned Parenthood.

 

Jak zauważa komentujący te informację portal LifeNews.com, część obrońców działalności Planned Parenthood i podobnych firm twierdzi, że służą one przede wszystkim ochronie zdrowia kobiet, a aborcje wykonują niejako przy okazji. Epidemia koronawirusa pokazuje jednak, jaka jest prawda: podczas gdy usługi realnego leczenia są odwoływanie, przemysł aborcyjny pracuje pełną parą.

 

Źródła: breitbart.com, lifenews.com

 

Pach

Czytaj także:
DATA: 2020-04-03 20:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Generalnie to nie wiem czemu jeszcze sie ziemia pod tymi mordowniami nie rozstapila byli by wszyscy odrazu na swoim miejscu.Tak to wyglada jakby sie z piekla wybili i wystawali z ziemi.
1 miesiąc temu / Nick
 
Obnażony??? To przecież w USA trwa i jest umacniane w kulturze od kilku dzisiątek lat!!! Krytyka Planned Parenthood dotarła na forum publiczne dopiero w ostatnich kilku latach, do niedawna osoby krytykujące aborcje były z reguły tylko osobami wierzącymi, a takie były przedstawiane w mediach jako niespełna rozumu i wyśmiewane, analogicznie do osob takich jak np. Kononowicz czy ks. Natanek w Polsce.
1 miesiąc temu / Anonim z USA
 
Jan Pawel II podczas pielgrzymki, w czasie której mówil o 10-gu przykazaniach, przy piątym powiedział, że za te ZBRODNIE ZABIJANIA NIENARODZONYCH jeszcze przyjdzie nam gorzko zapłacić. On był Prorokiem Pańskim. I wcale nie mówię tego w kontekście teoretycznej pandemii wirusa.
1 miesiąc temu / jou
 
Wszystkie pandemie albo prawie wszystkie, wyszły z Azji z Chin albo z Indochin. Takie są skutki, gdy towarzystwo je tam psy i koty, szczury, nietoperze i wszelkiego rodzaju robactwo. Wystarczy się zastanowić, jak ostrożnie do pokarmu podchodzą Żydzi... Tymczasem u Chińczyków wszystko jest jedzone i oni ponoszą odpowiedzialność za powstałą sytuację...
1 miesiąc temu / Parama
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.