DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Planned Parenthood uruchomiło specjalną aplikację. Ma ona „ułatwić” aborcję

Planned Parenthood uruchomiło specjalną aplikację. Ma ona „ułatwić” aborcję
Fot. Pixabay/NicciDoula

Aborcyjna organizacja Planned Parenthood udostępniła na swojej stronie internetowej specjalną opcję, dzięki której kobiety będą mogły „łatwiej” dokonać aborcji. Organizacja, która z abortowania dzieci uczyniła „normalną” usługę, chce w ten sposób ułatwić kobietom decyzję o zabiciu dziecka.

 

Specjalna aplikacja ma służyć kobiecie niemal wyłącznie do tego, by w określonym momencie mogła podjąć decyzję o aborcji. Pokazuje ona najbliższe placówki Planned Parenthood, gdzie dokonywane są aborcje, wyjaśnia, w jakich stanach jest to legalne lub w jakich prawo nakłada ograniczenia na poszczególne metody zabijania nienarodzonych. Oczywiście twórcy narzędzia nie zapomnieli podsunąć kobietom informacji na temat doradcy finansowego, który ma pomóc w znalezieniu środków na aborcję.

 

Kobieta może mieć dostęp do tych informacji, jeśli udostępni Planned Parenthood swoją lokalizację, wiek oraz wiadomości dotyczące cyklu menstruacyjnego.

 

Planned Parenthood to największa organizacja aborcyjna w Stanach Zjednoczonych. I choć jej przedstawiciele zapewniają o tym, że kliniki PP służą także profilaktyce chorób, takich jak nowotwory, wiadomo jednak, że dokonuje się tam przede wszystkim aborcji. I to one są najbardziej dochodowe.

 

Planned Parenthood zbudowało na aborcji niemal cały swój model biznesowy. W 2015 roku ujawniono szokujące filmy, na których pracownicy organizacji dyskutowali o sprzedaży ciał abortowanych dzieci zagranicę.

 

 

Źródło: catholicnewsagency.com

ged


DATA: 2019-11-15 20:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nachalstwo tego ciemnogrodu nie ma granic. Może niebawem wylobbują u równie ociemniałych polityków obowiązek dokonania przynajmniej jednej aborcji do np 35 roku życia albo jakieś ulgi podatkowe.
8 miesięcy temu / czloax
 
Jaka narodowośc za tym stoi????
8 miesięcy temu / Kioto
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.