DZIŚ JEST:   16   GRUDNIA   2019 r.

Św. Adelajdy, cesarzowej
Bł. Marii od Aniołów
 
 
 
 

Planned Parenthood uruchomiło specjalną aplikację. Ma ona „ułatwić” aborcję

Planned Parenthood uruchomiło specjalną aplikację. Ma ona „ułatwić” aborcję
Fot. Pixabay/NicciDoula

Aborcyjna organizacja Planned Parenthood udostępniła na swojej stronie internetowej specjalną opcję, dzięki której kobiety będą mogły „łatwiej” dokonać aborcji. Organizacja, która z abortowania dzieci uczyniła „normalną” usługę, chce w ten sposób ułatwić kobietom decyzję o zabiciu dziecka.

 

Specjalna aplikacja ma służyć kobiecie niemal wyłącznie do tego, by w określonym momencie mogła podjąć decyzję o aborcji. Pokazuje ona najbliższe placówki Planned Parenthood, gdzie dokonywane są aborcje, wyjaśnia, w jakich stanach jest to legalne lub w jakich prawo nakłada ograniczenia na poszczególne metody zabijania nienarodzonych. Oczywiście twórcy narzędzia nie zapomnieli podsunąć kobietom informacji na temat doradcy finansowego, który ma pomóc w znalezieniu środków na aborcję.

 

Kobieta może mieć dostęp do tych informacji, jeśli udostępni Planned Parenthood swoją lokalizację, wiek oraz wiadomości dotyczące cyklu menstruacyjnego.

 

Planned Parenthood to największa organizacja aborcyjna w Stanach Zjednoczonych. I choć jej przedstawiciele zapewniają o tym, że kliniki PP służą także profilaktyce chorób, takich jak nowotwory, wiadomo jednak, że dokonuje się tam przede wszystkim aborcji. I to one są najbardziej dochodowe.

 

Planned Parenthood zbudowało na aborcji niemal cały swój model biznesowy. W 2015 roku ujawniono szokujące filmy, na których pracownicy organizacji dyskutowali o sprzedaży ciał abortowanych dzieci zagranicę.

 

 

Źródło: catholicnewsagency.com

ged


DATA: 2019-11-15 20:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nachalstwo tego ciemnogrodu nie ma granic. Może niebawem wylobbują u równie ociemniałych polityków obowiązek dokonania przynajmniej jednej aborcji do np 35 roku życia albo jakieś ulgi podatkowe.
29 dni temu / czloax
 
Jaka narodowośc za tym stoi????
1 miesiąc temu / Kioto
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.