DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Planned Parenthood „pomaga” transseksualistom. Będzie lepszy dochód niż ze sprzedaży organów?

Planned Parenthood „pomaga” transseksualistom. Będzie lepszy dochód niż ze sprzedaży organów?
copyright (c) Flash90 2013 / FORUM

Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood zdecydowała się na poszerzenie działalności. Oprócz przeprowadzania aborcji zajmie się także „pomocą” ludziom z zaburzeniami tożsamości płciowej. Wprawdzie w swojej ofercie nie ma jeszcze całościowej operacji zmiany płci, jednak tak zwane leczenie hormonalne również jest lukratywne. Pojawiają się spekulacje jakoby stanowiło ono sposób na uzupełnienie dochodów utraconych wskutek zaniechania sprzedaży organów abortowanych dzieci.


"Niektóre kliniki Planned Parenthood mogą oferować terapie hormonalne osobom transpłciowym", podaje strona organizacji. Usługę zapewniają już 32 placówki kontrowersyjnej korporacji w dziesięciu stanach. Obecnie aborcyjna korporacja nie przeprowadza operacji zmiany płci i ogranicza się do podawania estrogenu lub testosteronu. Tego typu leczenie trwa do trzech lat, a jego koszt sięga 1500 dolarów rocznie, informuje Cody Derespina.

 

Szacuje się, że przychody z terapii hormonalnej stanowią niecały procent dochodów organizacji, wynoszących 1,3 miliarda dolarów. Pojawiają się spekulacje jakoby nowy typ działalności był sposobem na rekompensatę utraty wpływów z zaniechanego już procederu sprzedaży organów ciał abortowanych dzieci.  

  

Informacje o dopuszczaniu się przez Planned Parenthood sprzedaży organów abortowanych dzieci media ujawniły latem 2015 r. Portal lifenews.com pisał o ukrytej kamerze. Sfilmowała ona doktor Deborah Nucatole, gdy w restauracji w Los Angeles negocjowała ceny ludzkich organów. Wahały się one w okolicach 30 do 100 dolarów. Za najdroższą uznawano czaszkę.

 

Planned Parenthood zaprzeczyła jakoby brała udział w nieetycznych postępowaniach. Jednak wskutek przecieków medialnych i związanego z nimi oburzenia, zaprzestała przyjmowania pieniędzy za przekazywanie organów dziecięcych do celów badawczych. 

 

 

Źródło: foxnews.com

Mjend

 


DATA: 2016-05-09 08:51
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Nie korzystam z Windowsa. I to nie dlatego, że mnie na niego nie stać. Brzydzę się microsoftem ze względów ideologicznych jak i innymi imperialstycznymo produktami.W skrócie: promocja aborcji i ten cały burdel na Bliskim Wschodzie to sprawka jankesów i ich korporacji
ponad 4 lata temu / Mf
 
tzw. mocne i prowokacyjne wejście. Pytanie: a Ty popierasz zabijanie dzieci i handel ich organami? Świętoszku?
ponad 4 lata temu / @Mf
 
Mam nadzieję, że w redakcji Pch24 nie korzystają z Windowsa i innych produktów firmy Microsoft- hojnego sponsora planned parenthood
ponad 4 lata temu / Mf
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.