DZIŚ JEST:   31   MAJA   2020 r.

Zesłanie Ducha Świętego
Nawiedzenie NMP
Św. Kamila Baptysta Varano
Św. Petronella
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przy pokrętnym unikaniu przez "prawicowe"elity rządzące w tematu LBGT i bierności chrześcijan w Polsce ich zwycięstwo jest wkrótce możliwe dla zguby naszych dzieci i wnuków.
7 miesięcy temu / Liwa
 
@ tak tylko\\ Soros to pół biedy. Za tym stoi rząd USA, najważniejszy sojusznik rządu w Warszawie.
7 miesięcy temu / Ryś
 
Nie ma co się dziwić, że "katolicko - patriotyczne" rządy "prawicowej" partii PiS prześladują obrońców Życia i normalności, a pobłażają bolszewii lgbt? Przecież to jest cena jaką władza warszawska musi płacić za anglosaski protektorat. To nie tylko kupowanie wojskowego sprzętu za każda cenę, to również wytyczne rewolucyjne, które pozwalają na tzw. "kompromis aborcyjny" i na obecność wszelkich zboczeńców na ulicach i na uczelniach. Bezkarność sodomitów i wyroki dla obrońców Dekalogu. Pacyfikacja patriotów i dotacje unijne dla marksistów. To wyrosło na etosie TW Bolka, smoleńskich miesiącznicach, amerykańskich obietnicach...
7 miesięcy temu / Ryś
 
Rzucili wszystkie siły do walki żeby oswoić z tym dzieci tzw. metodą gotowania żaby, bo jeśli to im się uda, one w przyszłości przyjmować to będą jako zupełną normalność,codzienność. Wiedzieli o tym już wieki temu, Hetman Jan Zamoyski prawił: "Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie". To jest obecnie temat nr 1 na świecie, nie ma ważniejszej rzeczy, w kwestii tej trwa bezwzględna wojna. Są na świecie siły, którym zależy by całkowicie zindoktrynować ludzi, a Polska to jeden z nielicznych bastionów, który się im jeszcze jako tako opiera i nie szczędzą na to pieniędzy, mając świadomość, że dla wielu pieniądz jest dziś bogiem. Taki Soros na przykład, chyba sam szatan go chroni, za pośrednictwem finansowanych przez siebie fundacji robi na świecie czarcią robotę. Alternatywa jest taka, albo wyrwiemy to zło z korzeniami, albo polegniemy pod ich presją, czasu i pola manewru mamy coraz mniej.
7 miesięcy temu / tak tylko
 
Ja wam kochani odpowiem: plan jest taki, że Polska jako część wielkiego planu masonerii ma się ugiąć pod dyktatura lewacka. Odejście od wartości chrześcijańskiej i tradycji to gwarant sukcesu. Lgbt, nachodzcy, aborcja, jak najwcześniejsza tzw. edukacja seksualnato to wszystko służy jednemu sami wiecie czemu.
7 miesięcy temu / Stułbia
 
"Baryła, ks. Kadziński i ks. Murziński! Chrystus Królem Polski? #1"; Ks. Murziński 1,17,40 +++ Króluj nam Chryste, w Polsce i wszędzie!
7 miesięcy temu / Jurek
 
W czasach zamętu powszechnego różni szatani są czynni. I bywają też osoby świeckie, które uzurpują sobie prawo dyrygowania duchowieństwem i całym Kościołem. I zawsze wiedzą lepiej. Dusza katolicka prostolinijna nie da się zwodzić domorosłym dyrygentom ? anonimowym, pseudonimowym i nieanonimowym. A naukę czerpie z tradycyjnych katolickich katechizmów. Katolik czyta. Głową Kościoła jest Jezus Chrystus. Jemu niech będzie chwała teraz i na wieki wieków. Amen.
7 miesięcy temu / Katoliku!
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.