DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Operacja zarządzania strachem COVID 1984,"Kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą"Josef Gebels.W czasie walki z koronaśwrusem postawiono w całej Polsce maszty telefonii komókowej 5 g ,W ustawie o tzw Tarczy 4.0 jest dużo niebezpiecznych dla wolności obywateli wrzutek .
4 dni temu / Tomasz
 
Podczas spotkań wszystkich sztabów wyborczych 99,9% społeczeństwa nie posiadało maseczki, nie zachowywało odległości, ba często się przytulali do kandydata i podawali dłonie bez użycia żelów antybakteryjnych, no i nie było interwencji policji celem wypisania mandatów karnych, więc gdzie jest ta szajbodemia świrusa Sorosa i Gatesa? Nie dajmy się światowemu rządowi masonów tworzących nowe prawo do inwigilacji poprzez 5G i tworzenie chmury z bazą danych w infrastrukturze Microsoftu. W czasie światowej paniki szybko zostały wprowadzone ustawy inwigilacyjne oraz 100 krotnie obniżające normy promieniowania elektromagnetycznego dla nadajników radiowych. Stop wirościemy.
4 dni temu / Koronaświrus
 
Ironia "Demokracja bez wartości przeradza się w jawny lub .zakamuflowany totalitaryzm"Jan Paweł II.I naszych oczach Demokracja staje się Tyranią.Traktat o państwie Św Tomasza z Akwinu Rządy wielu przechodzą w tyranię.
4 dni temu / Tomasz
 
Słowa ?Kłamstwo wypowiedziane raz pozostaje kłamstwem, ale kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy staje się prawdą? przypisuje się nazistowskiemu propagandyście Josephowi Goebbels owi. Spoleczenstwo jest oglupione przez szkoły, tvpis i tvn. Społeczeństwo ma rodziny, dzieci, rodziców i dziadków o które musi zadbać ciężką codzienna pracą, ma obowiązki stanu. To PiS i PO są winne manipulacji i kłamstwu powielanym miliony razy. Jak mozna głosować na oszustów czy to z PO czy z PiS? Toruń i inne ośrodki też nie są bez winy. Odpowiedzą za blokadę Konfederacji i prawdy. Bóg jest sprawiedliwy.
4 dni temu / agrar
 
@Tomasz -zgodnie z twoją schorowaną logiką ,to kazda władza fałszuje wybory,Każda
4 dni temu / Ironia
 
Krzysztof Bosak wielki człowiek.
4 dni temu / BrzydkieKacząt
 
Sanacja też fałszowała wybory ."NIE WAŻNE KTO GŁOSUJE WAŻNE KTO LICZY GŁOSY"W 1946 też sfałszowano wybory
5 dni temu / Tomasz
 
Głosy na Konfederację: Wybory parlamentarne 1.256.953 osoby, frekwencja 61,74 %, Wybory prezydenckie 1.300.923 osoby, frekwencja 64,4 %. Różnica +53.970 głosów. Z proporcji wynikającej z wyższej frekwencji wychodzi, że wynik byłby taki sam gdyby głosowało +33.435 osób. Wniosek jest taki, że realnie przybyło 20.000 wyborców. To jest niemożliwe. Tak wiele osób deklarowało, że zmieniło preferencje i odda głos na Bosaka, na spotkaniach były tłumy. I gdzie są te głosy?
5 dni temu / Elżbieta
 
W ogóle wszyscy nie są zorientowani w temacie. Oczywiście prezydentem będzie Trzaskowski, ponieważ jest to dopust Boży na to zdradzieckie społeczeństwo. A pytanie, jakie powinien stawiać sobie Katolik: Czy lepszy jawny bezbożnik, czy fałszywy Katolik?
5 dni temu / Andrzej W.
 
Marne to pocieszenie...KB!
5 dni temu / Paweł K.
 
zachodnia sciana już jest landem! mając lecieć wybiora lotnisko w berlinie a nie w Warszawie, mimo że w tym berlinie będą jak w hurtowni w Drexnie osobne wejścia dla Niemców a osobne dla innych narodowości, czyli nur fur deutsche ale w miekkiej wersji! im to nie przeszkadza!
5 dni temu / to ważne
 
Duda ma drugą turę w kieszeni. Cytując za klasykiem- musiałby na pasach po alkoholu potrącić zakonnicę w ciąży. A jest jeszcze chyba na tyle pokorny, że tego nie zrobi. Osobiście żałuję tak słabego wyniku pana Piotrowskiego, który miał najlepszy program.
5 dni temu / Marcin
 
Gdy spłyna wyniki z komisji w Warszawce i Krakówku to sie okaże Duda -3 pkty procentowe a Trzaskowski + 3 pkty proc.
5 dni temu / oczywiste
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.