DZIŚ JEST:   05   SIERPNIA   2020 r.

Matki Bożej Śnieżnej
Św. Oswalda, męczennika
 
 
 
 

Spis treści
 

Ekoterror. Mit globalnego ocieplenia

Polonia Christiana
nr 3 lipiec-sierpień 2008

 
zamów e-wydanie      zamów wydanie papierowe     
SPIS TREŚCI
 
EDYTORIAL
TEMAT NUMERU: EKOTERROR
DOSSIER: TEMPLARIUSZE - WOJSKO CHRYSTUSA
ŚWIAT Z INNEJ STRONY
KORZENIE POLSKOŚCI
DZIEDZICTWO EUROPY
CREDO
PRAWDA, DOBRO, PIĘKNO
WYKWINTNA KUCHNIA
logo Polonia Christiana

Polonia Christiana to katolicki magazyn wydawany w Krakowie przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Pierwszy numer pisma ukazał się w marcu 2008 roku. Na naszych łamach podejmujemy istotne tematy często nieobecne bądź ukazywane w fałszywym świetle w mediach tzw. głównego nurtu.

 

Co najmniej 80 ofiar śmiertelnych. Ponad 4000 rannych. Doszczętnie zniszczona spora część libańskiej stolicy. Wtorkowe wydarzenia w Bejrucie mrożą krew w żyłach. Dlaczego do nich doszło? Co się właściwie stało? Nie wiadomo kiedy poznamy odpowiedź na te pytania, natomiast z całą pewnością sprawa wywołuje liczne emocje i rodzi spekulacje oraz teorie spiskowe.

 
 

15 sierpnia na ulicach Warszawy nie odbędzie się wojskowa defilada – poinformował resort obrony narodowej. Powodem jest sytuacja epidemiczna w kraju. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie.

 

W ocenie ministra sprawiedliwości nie było takiej potrzeby – tymi słowami wiceszef MS Marcin Romanowski odpowiedział na pytanie o konieczność skierowania Konwencji Stambulskiej do Trybunału Konstytucyjnego. Zdaniem polityka Zjednoczona Prawica zbyt długo zwlekała z wypowiedzeniem genderowego dokumentu.

 

Wyciągając logiczne wnioski z wielu spostrzeżeń zawartych w poszczególnych wywiadach, autor opracowania bez ogródek nazywa „fałszywą pandemią” zjawisko, które zdominowało całkowicie całe nasze życie publiczne.


Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.