DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2020 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ci co glosowali na PIS, nie mają prawa głosu do krytyki działań Rządu.
7 miesięcy temu / GrzegorzXX
 
@"Prawdo"pisarz, @Robert: na you tube -> "Ambasador Krzysztof Baliński o dialogu Żydów z Żydami, Mosadzie i loży B'nai B"rith."
8 miesięcy temu / doleni
 
Demokracja - u mnie na górnym piętrze mieszkały 2 panie które regularnie chodziły na wybory. Wyglądało to mniej więcej tak: A panie na kogo głosowały, a na tego co ma ładny uśmiech, ale on nie lubi kobiet, nie szkodzi na pewno to nie prawda tak ładnie mówi.
8 miesięcy temu / Johnny
 
Prawo UE dzieli się na pierwotne i wtórne. Pierwotne stanowi o ustroju i organizacji UE/np.Traktat Lizboński, Nicejski itp/. Do zmiany tego pierwotnego prawa zgodnie z Art.48 Traktatu o UE wymagana jest zgoda i ratyfikacja przez wszystkie państwa członkowskie UE /jednomyślność/. Dlatego każda partia PiS , która mówi że zmieni UE po prostu kłamie. Jedno komunistyczne państwo euroazjatyckie staje się dziś faktem. @Robert: PiS nie ma żadnych własnych pieniędzy. PiS kradnie Tobie i mnie a potem przekupuje Ciebie i mnie naszymi pieniędzmi, żebyśmy na nich głosowali. PiSu nie interesuje twój los, los Twoich dzieci a jedynie ich władza. Twoje dzieci, wnuki i prawnuki będą żydowskimi niewolnikami, o ile będą żyć.
8 miesięcy temu / PiS kłamie
 
Drodzy państwo, albo demokracja albo Bóg. W Królestwie Bożym demokracji nie ma, bo demokracja to oszustwo, kłamstwo, sztuka manipulacji i trochę ponad 400 małp które podnosi łapę za banana, na rozkaz. Naprawdę uważacie, że ktoś kogoś wybiera a potem ten ktoś dba o interesy "wyborców" o narodzie nawet nie wspominając.
8 miesięcy temu / kosiarz
 
No to teraz pan Daniels napisze płacić !!!
8 miesięcy temu / Johnny
 
Prawdopisarz ma rację. Zgadzam się z tym co napisał. Po latach rządzenia Platformy, ludzie wreszcie mają o Niebo lepszą Partię jak PIS i jeszcze im źle. Kłują w oczy pieniądze w postaci 500 +. bo przecież najlepiej jak nikt nic nikomu nie daje, wtedy ci co mają są najszczęśliwsi, a los reszty ich nie obchodzi. Jestem za PIS-em, mimo wielu rzeczy, które mi się w ich wykonaniu nie podobają.
8 miesięcy temu / Robert
 
Koniec świata, ziemia sie spłaszcza, bieguny przesuwają i Hunowie nadchodzą bo Korwin z Braunem nie pojadą na unijne stolce
8 miesięcy temu / Wasz lekarz
 
A myślałem naiwnie ze piszą tu ludzie normalni....wściekła bezsilność, zawiść i pogarda jak na portalu Gazety Wyborczej podlewane sosem intronizacji Chrystusa i bezkompromisową troską o dzieci....A jak nie to -Naród nienormalny
8 miesięcy temu / Abberacja
 
to szybko będą teraz realizować to co chcieli zrobić w cieniu gabinetów panowie z Izraela !
8 miesięcy temu / gender studies
 
Demokracja ma tylko wtedy sens gdy większość społeczeństwa interesuję się gospodarką, ekonomią i polityką.W innym wypadku to najbardziej idiotyczny i szkodliwy system w którym ciemne masy ludzi są manipulowanie przez media i polityków.I z tym drugim scenariuszem mamy do czynienia.Poziom wiedzy przecietnego wyborcy jest porażająco niski.Jak ktoś ma wątpliwości niech przejdzie się po ulicy i zapyta ludzi na kogo głosowali i dlaczego.
8 miesięcy temu / rafe
 
To ciekawe. Ostatnio Korwin był tuż pod progiem a jakaś nowoczesna przeszła próg. Teraz znowu to samo jakiś Biedroń oczywiście przeszedł a Konfederacja tuż pod progiem
8 miesięcy temu / Janas
 
Teraz zamiejscowa delegacja może być dumna ze zwycięstwa
8 miesięcy temu / Robert
 
Czytam dzisiaj to forum i własnym oczom nie wierzę co za bzdury tu wypisujecie.Jeden za upadek Kościoła wini Kaczyńskiego, drugi nazywa Szydło "diabłem", trzeci uważa, że głosujący na PiS wpuścili Wiosnę do europarlamentu tylko jak skoro głosowali na PiS, czwarty zarzuca PiS i jego wyborcom "wtórne pogaństwo', zapominając, że to na tutejszej stronce wielu komentujących broni turbosłowiaństwa, kolejni już dopatrują się fałszerstw oczywiście na niekorzyść Konfederacji, jest też taki , który uważa, że ludzie pod rządami PiS-u klepią biedę i głód, a kto jak nie PiS pomaga zasiłkami biednym ludziom. Naprawdę ludzie bez obrazy,ale żyjecie w swoim alternatywnym świecie.
8 miesięcy temu / Prawdopisarz
 
Przed lokalami wyborczymi nie było flag biało-czerwonych tam gdzie głosowałem kabiny były białe bez godła ?Teraz głosujący na P I S składają meldunek Naczelnikowi Państwa o wykonanie zadania w 447%
8 miesięcy temu / Tomasz
 
"Pogłoski mówią, że ostateczny wynik Konfederacji wynosi 4,47 proc. ? napisał na Twitterze Daniels." TAK WŁAŚNIE: 447!
8 miesięcy temu / ustawka
 
Czyli kolejna klęska demokracji, bo większość nie ma zamiaru podpisywać się pod listą dających głos na komendę, która potem okazuje się czekiem in blanco na wszystko co sobie wymyślą ci niby "wybrani" prawem kaduka, bez żadnej możliwości ich rozliczenia - nawet za oczywiste zbrodnie!!! Jeżeli tzw. politycy nie zaproponowali Wyborcy, czyli Narodowi Polskiemu, żadnego sensownego planu poprawy bytu, to tym samym nie mają żadnego prawa realizować czegokolwiek, bo są uzurpatorami z 20% poparciem! Bo 45% to mniejszość, czyli Większość mówi całej tej politycznej zgrai - Nie! To są fakty, a reszta to propaganda, czyli kłamstwa i mistyfikacje.
8 miesięcy temu / Andrzej BR
 
@DługoPis: Mądry Polak po szkodzie? Nie! I przed szkodą i po szkodzie głupi. Bo PiS nie są Polakami. Tak jak ty nie wiedzą nawet co to znaczy być Polakiem.
8 miesięcy temu / Polak
 
Różaniec, post, pokuta i nawrócenie a BÓG wszystko potrafi zmienić tak, że nikt nawet nie przypuszcza. Wiara czyni cuda. Nie wolno się cofnąć ani pół kroku ale z wiarą iść do przodu, bo ... KTÓŻ JAK BÓG ??!
8 miesięcy temu / Daro
 
Exitpools i ostateczne wyniki Konfederacji różnią się o 25%. Skąd ta różnica jeśli w przypadku innych partii brak aż tak dużych rozbieżności. Nie wierzę w przypadki.
8 miesięcy temu / emk
 
Równoległy Żydowski Parlament Europejski i Żydowska Komisja Europejska z Kołomojskim na czele bardzo się dziś cieszą. Mają już prezydenta na Ukrainie, w Polin we władzach samych przyjaciół, żadnego ryzyka pyskówek w przestrzeni medialnej. Kto piśnie słówko poleci "na pielgrzymkę do Izraela" za "antysemityzm. Rozbiór Polski jest tylko kwestią czasu.
8 miesięcy temu / piosenka-chorą
 
ad iskierka Jak zwykle doskonały komentarz. Jesteśmy jako naród zaorani. Wyborcy Pis obudza się, wkrótce z ręka w nocniku ale już jest za późno. Wybory na jesień nic już nie zmienią. Te miały ocenić czy Konfederacja ma szansę rozbić układ w Polsce, okazało się, że Polacy wybierają niewolę w postokrągłostołowym matrix-ie - żałość.
8 miesięcy temu / Aguirre
 
Zamiast zagłosować na Konfederację, coś nowego. Nie, bo przecież pis daje na dzieci. Zawiodłem się na tym narodzie. Zabory były chyba za krótkie.
8 miesięcy temu / Łukasz
 
@iskierka to że liczba delegatów PiS jest mała to nic nie znaczy. Nawet gdyby mieli 300 delegatów to i tak nie zmienili by Europy bo parlament europejski o niczym nie decyduje. A nawet gdyby decydował to PiS i tak głosuje prounijne.
8 miesięcy temu / Robert
 
Putin smarował ale nie wszyscy lubią tuszonke i bimber... do jesieni wykluje się nowa partia prawdziwie polska ,najmojszych patriotów
8 miesięcy temu / Sputnik
 
Dobra wiadomosc? To jest bardzo dobra wiadomość! Polacy nie wpuścili putinowskiego konia trojańskiego Konfederacji do PE. SUPER!
8 miesięcy temu / DługoPIS
 
Kukiz! Okazuje się że jesteś największym "artystą" od antysztuki... A wynik Konfederacji raz jeszcze niech podsumują słowa poety: Niczym Sybir - niczym knuty i cielesnych tortur król! Lecz narodu duch otruty - To dopiero bólów ból! Ja dodam: Duch otruty w trupim ciele dziś lewicą jest w Kościele, Bóg oczyści Boży lud - Kościół - Polska, któż jak Bóg! Króluj nam Chryste!
8 miesięcy temu / ry.jabszarmach3
 
"Mniejsze zło" i zwolennicy "niemarnowania głosu" pogrzebali Konfederację oraz Kukiza, aby teraz sodomici wraz z Targowicą wprowadzili totalitaryzm. Widać, albo musimy być w niewoli u Amerykanów oraz ich sojusznika, albo u Niemców oraz komunistycznej awangardy postępu. Jedyna szansa, by "mniejsze zło" współrządziło z patriotami patrzącymi mu na ręce, została zmarnowana. Nasz kraj dawno nie był tak zagrożony i to z kilku stron roszczenia żydowskie, roszczenia nacjonalistów ukraińskich, totalitaryzm tęczowo-bolszewicki Unii, ciche roszczenia niemieckie, ewentualne zamachy ze strony Iranu jeśli dojdzie do wojny. Co za katastrofa - podmiana dwóch partii prawicowych na sodomitów, za cichym przyzwoleniem PiSu oraz duchowieństwa wzywanie do zwiększenia frekwencji. No cóż. Brak lustracji w środowiskach duchownych skutkował zaatakowaniem złośliwym filmem tuż przed wyborami, by uratować tonącą Wiosne, produkt medialny PiSu Kaczyński liczył, że zmarnuje głosy lewicy..
8 miesięcy temu / aaa
 
Trzeba być NAIWNIAKIEM aby wierzyć w bajki , że 26 delegatów PiS na ponad 600 europosłów ZMIENI U.E. "Dziękujemy" p. Kaczyńskiemu za wykorzystanie wszystkich środków na zniszczenie Ruchu Narodowego. "Podziękowania" należą się także zaangażowanemu od zawsze politycznie głoszącemu prawdę i tylko prawdę R.M. i dziennikarzom w sutannach budujących SOCJALIZM w U.E. , NOWE OŚWIECONE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE ze wspólnotami lgbt w w wieloreligijny kościele posoborowym.
8 miesięcy temu / iskierka
 
Spojrzcie na spadki od ostatniego podania wynikow z ponad 90% komisji. Wiosna -0,66 Kukiz 15 -0,4 Konfederacja -1,65 Jakos Malo prawdopodobne.
8 miesięcy temu / Andy27890
 
Wynik Konfederacji niech podsumują słowa poety: Niczym Sybir ? niczym knuty i cielesnych tortur król! Lecz narodu duch otruty ? To dopiero bólów ból! Ja dodam: Duch otruty w trupim ciele dziś lewicą jest w Kościele, Bóg oczyści Boży lud ? Kościół ? Polska, któż jak Bóg! Króluj nam Chryste!
8 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
Teraz Kukiz może się zastanowić czy odrzucenie zaproszenia do Konfederacji się opłaciło. 4.55 + 3.70 = 8.25!
8 miesięcy temu / rozczarowany
 
Przy takich liczbah jakie uzyskala konfederacja mozna manipulowac, lepiej dobrze policzyc glosy i dac mandaty dewaintom, z ktorymi POlszewicy stworza kooalicje, niz wzmacniac ruchy narodowe. Nawet narodowe pozornie, jak PiS,ktory w pewnych sprawach poparcie konfederatow by mial. Zas dewainci bidronisci, nie pojda za sprawa Polska.
8 miesięcy temu / Trad
 
"Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy." - Józef Stalin. Niestety, niestety, niestety i ja odnoszę takie wrażenie, z każdymi wyborami coraz bardziej. To jak walenie głową w betonowy mur. Zwłaszcza po wyborach w 2010 i 2014, gdzie miliony nieważnych głosów i mapy głosów nieważnych na nikim nie zrobiły wrażenia. To bez sensu, a łudzenie się że ktoś kogoś wybiera to już czysty masochizm.
8 miesięcy temu / gosc
 
Polski zaorany Naród. Na jesień nie będzie lepiej nie ma co się oszukiwać teraz miało być ok. 10 % a jest pod progiem - Tragedia. Najsmutniejsze jest to, że wyborcy PIS głosując na tą partię myśląc, że wybierają polski patriotyzm, walkę z gender, masową imigracją itd. Nie ma większych pożytecznych idiotów, ponieważ to właśnie PIS zapewnia im to wszystko z czym oni się nie zgadzają. Demoliberalizm to jakiś "Matrix".
8 miesięcy temu / Aguirre
 
Za każdym razem prawdziwa prawica ma circa 4,5 % poparcia w wyborach. W exit polls było 6%, więc możliwości są dwie. Pierwsza: Naprawdę spory odsetek ludzi zagłosował inaczej lub druga: jest to jakiś wałek. Jeśli opcja pierwsza się sprawdziła, w takim przypadku jeśli rządzący z Polski zrobią drugą Wenezuelę - to ludzie w pełni zasługują na to, żeby umierać z głodu i klepać biedę. Kaczyński mówi że nie zapłacą roszczeń, ale cały czas nie chciał wypowiedzieć CZYICH roszczeń.
8 miesięcy temu / Confused
 
Niestety bardzo duża winę za tak wysoki wynik PiS ponosi Tv Trwam. W tej telewizji w ostatnim niesamowicie pompowali PiS. O Konfederacji praktycznie nic nie było...
8 miesięcy temu / Ola
 
likwidacja POLSKI jest realizowna od najazdu bolszewickiego ktory byl finansowany przezz najbogaatszych i tak jest do dnia dzisiejszego a wladzy przez glupie wybory nie oddadza mamy TOTALITARYZM
8 miesięcy temu / zbigniew
 
Kto trzyma klucze od komputerów i serwerów PKW?
8 miesięcy temu / Jurek
 
dzisiejsza Ewangelia - WYŁĄCZĄ WAS Z SYNAGOGI PO-PiS niech Konfederacja weźmie to za dobrą monetę i trzyma się PRAWDY, do władzy weszli sodomici KE+wiosna oraz synagoga!
8 miesięcy temu / axe
 
"Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy." - Józef Stalin
8 miesięcy temu / Ryś
 
cd. Głosujący na PiS dali mandat sodomitom z Wiosny. "Gratulacje" dla mądrych inaczej.
8 miesięcy temu / koniec
 
No to Polski już nie ma. Polacy nie mają swoich obrońców w Europie. Głosujący na PiS zakopali iskrę, która miała wyjść z Polski.
8 miesięcy temu / koniec
 
Trzeba pożegnać się wreszcie z mitem Polski katolików i Polski patriotów. Ciemny i grzeszny lud. Grzegorz Braun słusznie scharakteryzowal ludność zamieszkująca Polskę na Polaków, antypolakow i tubylców.Tych pierwszych jest niestety radykalnie mało !
8 miesięcy temu / Spostrzegawczy
 
Pytanie do LigiPolskich Rodzin: Czy na prawdę wolicie Cimoszewicza, Millera w PE niż Godek, Wilka?
8 miesięcy temu / PRPR
 
Polacy nie wpuścili putinowskiego konia trojańskiego Konfederacji do PE.
8 miesięcy temu / dobra wiadomoś
 
Konfederacja musi jakimś cudem dotrzeć do rolników, którzy są w większości konserwatystami. Jeżeli jednak są pod progiem, to będzie im bardzo trudno tego dokonać. Chyba zaczynam być zwolenniczką monarchii. W demokracji namawia się do uczestniczenia w wyborach każdego,a niektórzy nawrt nigdy nie usłyszeli zdania wypowiedzianego przez przedsawiciela Konfederacji odkąd powstała.
8 miesięcy temu / BP
 
Konfederacja musi jakimś cudem dotrzeć do rolników, którzy są w większości konserwatystami. Jeżeli jednak są pod progiem, to będzie im bardzo trudno tego dokonać. Chyba zaczynam być zwolenniczką monarchii. W demokracji namawia się do uczestniczenia w wyborach każdego,a niektórzy nawrt nigdy nie usłyszeli zdania wypowiedzianego przez przedsawiciela Konfederacji odkąd powstała.
8 miesięcy temu / BP
 
"Ważne kto liczy głosy..."
8 miesięcy temu / Andrzej
 
Słaby wynik Konfederacji niech podsumują słowa poety: Niczym Sybir ? niczym knuty i cielesnych tortur król! Lecz narodu duch otruty ? To dopiero bólów ból! I dodam: Duch otruty w trupim ciele dziś lewicą jest w Kościele, Bóg oczyści Boży lud ? Kościół ? Polska, któż jak Bóg! Króluj nam Chryste!
8 miesięcy temu / ry.janszarmach3
 
@M Jaka agresywna narracja antyżydowska? Zresztą PiS też "antyżydowsko" się wypowiadał, bo przecież ani guzika nie oddadzą. Większośćć Polaków w ogóle nie słyszała o konfederacji. A po drugie Polacy po prostu nie chcą głosować na prawicę i każda prawica w Polsce będzie miała maksymalnie 5%.
8 miesięcy temu / Robert
 
@ szok Już się staje. Byłem tam 10 lat. To już się dzieje u nas. Te filmy, programy całą nagonka przeciw Kościołowi, milczenie Jego władz. To wszystko zmierza w stronę jego zniszczenia. Nie samego Kościoła ale jego wizerunku, jego autorytetu. Gdy to się dokona to później już z górki, lesby, pedały, aborcja, rozpad rodziny itd. To już jest równia pochyła. Niestety to właśnie zaczyna dziać się w Polsce. Nie da się pokonać fizycznie Kościoła u nas, ludzie są zbyt oporni, więc niszczy się jego autorytet. Z zewnątrz i od środka. Tak naprawdę to kwestia czasu kiedy posypie się to wszystko. Zostanie garstka nielicznych, mało znaczących wiernych, głównie starszych ludzi , którymi kompletnie nikt się nie przejmie a tym bardziej nie będzie słuchał.
8 miesięcy temu / Marcin
 
Jak zwykle zwyciężył układ. POPiS wiecznie żywy.
8 miesięcy temu / Noc cudów
 
Lewicowe centrum zmanipulowało wybory "DEMOKRACJA BEZ WARTOŚCI PRZERADZA SIĘ W JAWNY BĄDŹ ZAKAMUFLOWANY TOTALITARYZM ":NARÓD KTÓRY ZABIJA WŁASNE DZIECI JEST NARODEM BEZ PRZYSZŁOŚCI JAN PAWEŁ II We wrześniu będą realizowane urosczenia żydowskie na mocy JUST ACT 447 które jest już prawomocnym prawem w ambasadzie U S A jest urzędnik d s restytucji mienia żydowskiego W Warszawie organizacje Żydowskie chcą zabrać 6013 pozycji są podane konkretne nieruchomości z dokładnym adresem ulicami tak zestawienia dotyczą całej Polski te zestawienia są na stronach internetowych międzynarodowych organizacji Żydowskich można poszukać te wykazy są dokładne ,Ograbią Polskę i Polaków będziemy nędzarzami .
8 miesięcy temu / Tomasz
 
Jeśli na jesieni będzie tak samo to obudzimy się z ręką w nocniku w państwie polin. Ten naród albo musi zginąć albo znowu porządnie dostać po łbie aby się obudził
8 miesięcy temu / Banita
 
Byłem przekonany że Konfederacja dostanie spokojnie 8-10%. W dużej mierze taki wynik popieralem obserwacji różnych forów oraz zacieklego ataku ze strony PiS-u na nich. Ważne jest, że obrona życia, rodziny, narodu jest akcentowana w światku politycznym.
8 miesięcy temu / Fbb1
 
Ave Maria! Dzieci poczęte zagrożone zbrodnią aborcji mają obrońców w Konfederacji. Wszyscy prawdziwi katolicy duchowni i świeccy, również Szanowna Redakcja tego portalu, powinni sobie teraz zadać pytanie, co zrobili lub czego nie zrobili by tę prawdę zauważyć i rozpowszechnić? Bo rozpowszechnianie prawdy o tym, że dzieci zagrożone aborcją mają obrońców w Konfederacji, jest walką w obronie życia poczętego! Czym jest więc nierozpowszechnianie tej prawdy?
8 miesięcy temu / Ewcia
 
Pomysł opisany przez dr Mentzena żeby iść w szuryzm się nie sprawdził. Polacy nie chcą tak agresywnej narracji antyżydowskiej.
8 miesięcy temu / M
 
Cud na urnami?
8 miesięcy temu / Trąbolot
 
ciekawe czy Polska nie stanie się drugą Irlandią ?!
8 miesięcy temu / szok
 
Nie wierzę w uczciwość tych wyborów, zwłaszcza w świetle ostatnich wydarzeń.
8 miesięcy temu / Ruben
 
Słaby wynik konfederacji i kukiza świadczy o tym, że prawie nikt nie chciał na nich głosować...a nie jakieś tam komunobrakokatolicyzmy
8 miesięcy temu / Mku
 
Naród ma na co zasługuje. Wszak nawet duchowieństwo wzywało do zwiększenia frekwencji, czyli do pogrzebania Konfederacji oraz Kukiza.
8 miesięcy temu / aaa
 
Wygrali sodomici wypromowani przez PiS. Wygrała wojna z Rosją, judeopolonia i ubecy. Czeka nas wyrywanie paznokci.
8 miesięcy temu / smutny
 
Wynik wiosny to zasługa pis-u.
8 miesięcy temu / Ajot
 
Nie dziwię się niczemu... Przed wojną Warszawa szła w awangardzie europejskiej aborcji i prostytucji... Były ostrzeżenia z nieba... Ludzie to zlekcewazyli... Warszawa splyneła krwią... Później przyszła czerwona komunistyczna zaraza... Rok 1956... 300 lat ślubów Jana Kazimierza... Komunistyczny parlament uchwala ustawę o aborcji... Polacy na to przystali... Tragedia nie nagrodzonych... Obecnie ludzie wybierają darmową kase, bez świadomości dlugofalowych konsekwencji... Kościół pod ścianą... Broni się niemrwao, bez odwagi Sługi Bożego Prymasa Wyszyńskiego, bojąc się mówić o prawdziwym Miłosierdziu i Krolowaniu Chrystusa w naszej Ojczyźnie... Czy czeka nas zagląda na skutek konformizmu i braku wiary? Czas pokaże... Nie wolno jednak tracić nadziei, trzeba zawsze głosić Prawdę... Niezależnie od zewnętrznych efektów... Aby w końcu przyszła upragniona Iskara z nieba, która rozpali oziębłe i martwe serca...
8 miesięcy temu / Krakusik
 
Widać Polacy zasługują na lewicę z POPiS. Jaki katolicyzm takie wybory. Konfederacja zamilczana i atakowana ale idzie w górę. Kukiz się skończył
8 miesięcy temu / Jaros
 
Władysław Gomolka wygrywa..wygrhwa socjalizm
8 miesięcy temu / time
 
Bardzo przykro, ze moi rodacy sprzedali sie za pieniądze a wartości zostawili w tyle. Smutne. Pecunia jednak non olet.
8 miesięcy temu / marcin
 
Bez Boga ani do proga.
8 miesięcy temu / BHO
 
Ludzie mieszkający między Bugiem a Odrą ukochali być niewolnikami za paciorki.. Mogli by być Panami, ale wolą słodką nirwanę i nababów nad sobą
8 miesięcy temu / X
 
Frakwencja niemal dwukrotnie wyższa niż w poprzednich wyborach, stąd stosunkowo niskie wyniki Konfederacji i Kukiza - na nich głosują zdecydowani wyborcy. Mimo tego, że byli prawie nieobecni w telewizji, Konfederaci zdobyli tyle samo mandatów co Wiosna, czyli jest nieźle. Mogło być lepiej, ale przy tej frekwencji jest ok.
8 miesięcy temu / BP
 
Sodomici w PE :
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Cóż można tu skomentować, Chyba tylko to ze jeśli w następnych wyborach Polacy będą głosować podobnie, to warci będą swoich wyborów. Warci będą tego że w szkołach Trzaskowski i "Wiosna" będą im dzieci szkolić z ideologii gender, ubierać chłopców w sukienki, a wszelkie tęczowe plugastwo, będzie wylewać się na ulicę bezczeszcząc wszystkie świętości. Warci są tego, żeby ustawa 447 została załatwiona po myśli ydów i żeby byli ich niewolnikami. Aż przykro patrzeć na te wyniki.
8 miesięcy temu / taki 1
 
Nic dobrego! Lewicowa partia!
8 miesięcy temu / Gosc
 
Zwycięzca wyborów jest tylko jeden, to koalicja PO-PiS. Nic się nie zmieni. Nadzieja tylko w Trójcy Przenajświętszej pokucie, modlitwie.
8 miesięcy temu / wxr
 
Dajcie głosy PISowi bo Schetyna utworzy koalicję z Wiosna. Będą mieli większość.
8 miesięcy temu / Second
 
Zboczeńcy i sodomici wchodzą do parlamentu.Zaraza się rozlewa.
8 miesięcy temu / kolo
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.