DZIŚ JEST:   24   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


A masło już po 6 zł.!
ponad 2 lata temu / MiraS
 
Przynajmniej się wycofali. NIe przypominam sobie takiej sytuacji w przypadku PO. Każda petycja pod którą się wtedy podpisałam, poszła do kosza.
ponad 2 lata temu / mimo wszystko
 
nie jest jasne czy to lepiej bo w za drogi zapłacili by ci co tankują/jeżdżą, a tak my wszyscy zapłacimy - ależ Panie Brudziński, a jakie to inne pieniądze jak te z kieszenie polaków ma rząd/samorząd??? inną kwestią jest zakaz używania takich "dopłat" do paliwa na inne cele niż drogi tak teraz, jak i w przyszłości - czy tak się jednak da?
ponad 2 lata temu / pytanie
 
no wprost nie mogę uwierzyć, Naczelnik w ostatniej chwili "uratował" Polskę i Polaków przed wprowadzeniem u nas drugiej Wenezueli; przynajmniej w tej części, co to naród dzień w dzień chodzi na demonstracje; brawo Naczelniku; ciekawi mnie tylko bardzo, gdzie to znajdzie "dobra zmiana" te dieńgi na te dziurawe drogi; wydrukują w drukarniach? czyżby po to wypuścili do obiegu banknot 500 zł - szybciej pójdzie gromadzenie funduszy na ten cel? czy po prostu ograbią nas metodą na podkop - poprzez nogawki od spodni dostaną się dołem do naszych kieszeni, czyli poprzez dziurę na dnie? oj, wydaje mi się, że INFLACJA nie chce ruszyć z kopyta i kombinują jak mogą; no i to, że paliwo zdrożeje o 20 gr po podniesieniu ceny o 25 groszy - to jakaś nowa ekonomia? nie socjalizm, nie kapitalizm, więc co? i proszę nie tłumaczyć, że netto-brutto - co przeciętnego Kowalskiego czy Nowaka to obchodzi, on idzie do kasy i płaci wszystko; gdzie więc sięgną po te "złoto"? może zaoszczędzą sami?
ponad 2 lata temu / JARO
 
To było typowe sondowanie "mniej wartościowego narodu tubylczego" (za Michalkiwiczem). Może nie będzie zbyt wielkiego larum i a nuż się uda? Zawsze parę miliardów wpadnie. Ale może to była też typowa ustawka, jak napisał "incuss". Obywatele zadrżeli z gniewu i obawy, a tu masz: cudowny prezes wszystkich uratował, ględząc przy tym bez sensu. No bo jak inaczej skomentować słowa prezesa: "nie będziemy sięgać do kieszeni podatników" (czy jakoś tak), które cały dzień leciały na pasku w TVP Info? To po co w ogóle próbowali sięgnąć? Z Panem Bogiem.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
Od razu mówiłem, że nic nie zrobią. Tak jak z wetem prezydenta, napisali celowo jakiś trefny projekcik aby go na jakimś tam etapie i tak odrzucić. Dodatkowo, wykazać mógł się jeden z młodych posłów PIS wygłaszając bardzo sensowne przemówienie. Demokracja w pełni, pluralizm w pełni, idziemy za głosem społeczeństwa (zasadniczo to nie szydera, bo stanem demokracji zaniepokojony bynajmniej nie jestem, jeśli mam coś do zarzucenia, to raczej było to przez szanowną Redakcję opisywane i podzielam opinię). Prezes nie jest taki głupi (no ogólnie głupi nie jest) by wykrzaczyć się na takim idiotyzmie. Wyciągnęli wnioski z lat 2005-07 oraz upadków innych ekip, na razie jest lepiej niż bym mógł sądzić zaraz po wyborach. Cud miód to może nie jest i wymagajmy więcej, ale istnieje w ogóle jakaś podstawa by budować cokolwiek konstruktywnego.
ponad 2 lata temu / incuss
 
?Środki znajdziemy gdzie indziej? czytaj: "Z tymi 20 groszami to było zbyt czytelne więc wydoimy was z innej strony, tak, że się nawet nie zorientujecie." Swoją drogą w tym państwie pojęcie podatku celowego i pośredniego jest zaciemniane i służy to niestety robieniu ludzi w konia (vide: ZUS bankrut, do którego dosypuje się monety z innych kupek). Choć akurat na drogi bym pieniędzy nie żałował bo infrastruktura to oprócz wojska, policji, sądów i polityki zagranicznej jedna z dziedzin, którą państwo(lub same samorządy) powinno się zajmować. Co z tego, że stawiają nam deficytowy basen i urządzają deficytowe Święto Ziemniaka skoro drogi dziurawe.
ponad 2 lata temu / Leaf427
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.