Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2019 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

PiS wycofał się nie tylko z reformy sądów. Polityczne kalkulacje ważniejsze niż obietnice?


I wszystko jasne: żadnej zmiany w prawnej ochronie życia za rządów PiS nie będzie! Przyznał to w przypływie szczerości prominentny polityk tej partii. Znów od życia ludzkiego ważniejsze są wybory i rozgrywka polityczna. „Dobra zmiano”, czym różnisz się od poprzedników?

 

Gośćmi Łukasza Karpiela w programie „Prawy Prosty” są Krystian Kratiuk, radektor naczelny PCh24.pl i autor książki „Wyznawcy kompromisów” oraz Marcin Austyn, redaktor PCh24.pl.

 


DATA: 2018-11-26 07:41:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Groźby i pomstowanie na PiS? A czy ktoś ich się zlęknie? A więc nie są to groźby ale jeszcze inny antyPiSowski nurt kontrpropagandy. Winą PiSu jest że w Polsce nie ma czasopism na poziomie a gdyby nawet, to i tak nikt ich nie czytałby. Secundo, jak nie PiS to kto? Ultraprawica? nie rozśmieszajcie mnie. W PL żadnej Chadecji nie było i nie ma, więc szkoda gadać po próżnicy. PiS nie może powiedzieć otwarcie tego, co wie, bo i( nie potrafi ii) boi się iii) bezczelny, podły i manipulancki atak tzw opozycji obróci "opinię publiczną" przeciw PiSowi i Polsce. Nie na darmo michnikowszcyzna bazuje na 1984 i Farmie zwierzęcej, nie tylko na MArxie. Więc nie pytaj, ani nie groź, autorku komnetarzy, komu bije dzwon, bo bije on tobie.
6 miesięcy temu / osąd ?
 
No cóż. Spotkamy się przy urnach wyborczych. Dosyć nabierania nas i wybierania mniejszego zła.
6 miesięcy temu / Mirrro
 
ile ci płacą za propagandę? Przecież lewacy (czyli POPiS, SLD, PSL) cały czas mają władzę, więc nie muszą do niej dochodzić. Nie strasz bez sensu tylko spójrz prawdzie w oczy.
6 miesięcy temu / do Nick
 
Ta kalkulacja polityczna ma jakiś sens, ponieważ jak lewacy dojdą do władzy, to morderstwa nienarodzonych mogą, tak jak w mp. okresie okupacji niemieckiej, stać się na "na życzenie". Czyli w ten sposób można uratować, dzięki ich rządom, wiele istnień ludzkich.
6 miesięcy temu / Nick
 
Kompletna plajta programu CELA+, który miał być realizowany przez PiS. 3 lata minęły i złodzieje, oszuści, łapówkarze śmieją się z DOBREJ ZMIANY, wręcz zapraszają ludzi nowej władzy do przestępczego procederu.
6 miesięcy temu / Rozczarowany
 
Absurdem jest zakazywanie aborcji w sytuacji gdy mamy otwarte granice i nikt nie kontroluje czy kobieta jedzie do Budapesztu na gulasz czy po ella-one.
6 miesięcy temu / ala wilk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.