DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Warto podziękować niezależnym mediom i p. Braunowi za UPUBLICZNIENIE tej ustawy i pokazanie jej tekstu. To prawdziwy SZOK dla wyborców pis ujawniający nie tylko PRYMITYWIZM posłów rządzącej partii/ całego Sejmu ale AROGANCJĘ i brak SZACUNKU DLA Polaków , których potraktowano w tej "ustawie" jak masę "głupków'. Hasło mamy WŁADZĘ i JESTEŚMY BEZKARNI właściwie współgra i jest praktykowane. A ta ustawa jedynie byłaby dopełnieniem i otwarciem na NOWE pomysły te z u.e. WARTO dokonać refleksji KOGO TAM W SEJMIE UTRZYMUJEMY i w jak dużej ilości. Nadto istnieje od dawna KONIECZNOŚĆ ZAOSTRZENIA SANKCJI KARNYCH dla urzędników publicznych i reprezentantów ustawowych. Jak już to PO WŁADZĘ siegaliby WYKFALIFIKOWANI a nie jakieś guły. Jeszcze jedno podali informację , że p. Prezydent zatrudnił własną córkę. CO to ma być ?Nepotyzm - jawny ?
1 miesiąc temu / iskierka
 
Dziękujemy wyborcom PAD.
1 miesiąc temu / ron
 
Ustawę się wprowadzi to nie ulega wątpliwości. W razie protestów zaplecze też jest zabezpieczone. Pretorianie dostają podwyżki i większą ochronę prawną. W razie czego na miejscu są też wojska sojusznicze. Jak za dawnych dobrych czasów tylko inaczej się to teraz nazywa. Tamci to chociaż w sprawach obyczajowych tak nie głupieli.
1 miesiąc temu / Johnny
 
Pis dryfuje w strone państwa faszystowskiego
1 miesiąc temu / Grisza 67
 
Czyli zmiana polegająca praktycznie na braku zmiany
1 miesiąc temu / Anaja
 
To jasne, że to powinno odrzucone w całości - bezczelność już samego pomysłu takiej ustawy jest porażająca. Jeśli do tego dodamy drastyczny skręt w lewo to to wszystko wygląda tak jakby w obecnej kadencji PiS stracił już wszelkie hamulce. Jest też bardzo ciekawe dlaczego oni są przekonani, że mogą sobie na to pozwolić...
1 miesiąc temu / abc
 
Czy ta ustawa ratujemy LUDZI w POLSCE czy wlasne cztery litery zgodnie z planem?
1 miesiąc temu / Jara
 
Spokojnie, krok w tył dwa do przodu. Nie po to jest wielka planowana operacja żeby teraz spasować. Jak wprowadzą paszporty, że się zaszczepiłeś/zaczipowałeś, to bez niego nawet suchej bułki się nie kupi, a wtedy wszyscy inaczej będą śpiewać żeby tylko nie podpaść bo każda niesubordynacja będzie odnotowana. Tak, że spokojnie wszystko przed nami.
1 miesiąc temu / Johnny
 
Jeśli ja czy Ty chcesz kupić samochód za dwadzieścia tysięcy, to jedziesz go obejrzeć, najlepiej z kimś, kto się na tym zna. Jeśli chcesz kupić mieszkanie za trzysta tysięcy, to zawieraną umowę konsultujesz z prawnikiem. A PiS zamawia środki ochrony w Chinach za miliony, nie wysyła nikogo, by sprawdzić co kupuje. Przyjeżdżają buble. Przecież te miliony, to nie ich własne, tylko ściągnięte w podatkach, więc nic to. Później wychodzi taki Terlecki i bezczelnie stwierdza, że 'ZOSTALIŚMY OSZUKANI'. I co? Ponieważ nie osiągał korzyści, to nie można go rozliczyć? Otóż nie, ZANIEDBANIA TO TEŻ PRZESTĘPSTWO i powinno się tych ludzi odsunąć z dala od polityki, bo im kury szczać prowadzać...
1 miesiąc temu / M
 
Ta ustawa powinna zostać odrzucona w całości.
1 miesiąc temu / Uther Lightbrin
 
Ta banda cwaniaków, przygotowuje sobie miękkie lądowanie w razie przegranej. Niema zgody, nawet jak ustanowią sobie niesprawiedliwe przepisy,musimy dopilnować żeby ludzie, którzy ich użyją zostali w przyszłości rozliczeni.
1 miesiąc temu / taki 1
 
To pokazuje prawdziwe oblicze PiS Już nigdy wiecej na tą partię nie zaglosuje. Glosujemy na Pis a i tak rzadza tam jacys lewacy lacznie z kaczynskim
1 miesiąc temu / dam
 
Może mi ktoś wyjaśnić co to da?
1 miesiąc temu / Zaciekawiona
 
#esbackiPis jednak sie boi. Dziś zwyciężyła Konfederacja, dziś zwyciężyli polscy.
1 miesiąc temu / Trotyl
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.