DZIŚ JEST:   26   CZERWCA   2019 r.

Św. Zygmunta Gorazdowskiego,
Św. Jana i Pawła, męczenników
 
 
 
 

PiS nie chce walczyć z homoseksualną indoktrynacją dzieci? Sejmowa debata o Karcie LGBT+ odwołana!

PiS nie chce walczyć z homoseksualną indoktrynacją dzieci? Sejmowa debata o Karcie LGBT+ odwołana!
fot. YouTube / wRealu24

PiS odwołał zaplanowaną na czwartkowy wieczór debatę Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej na temat Karty LGBT+. Nie podano żadnych administracyjnych przyczyn decyzji. Wydarzenie, w którym udział mieli wziąć przedstawiciele m.in. MEN, Konfederacji, Ruch 4 marca czy Ordo Iuris, zostało odwołane zaledwie na dwie godziny przed jego rozpoczęciem. Spotkanie przeniesiono do siedziby Ordo Iuris.

 

– Dzisiaj, przed chwilą, po godzinie 16, pani minister Kaczmarska, minister mianowana przez marszałka Kuchcińskiego, zakazuje posiedzenia tego zespołu debaty publicznej, mimo że nie przemawiają za tym żadne względy administracyjne. Mamy salę, mamy gdzie się spotkać, wszystko jest, by debatować na poważnie o tej indoktrynacji, którą szykują Warszawiakom i warszawskim dzieciom władze z Trzaskowskim na czele – oznajmił w czwartek popołudniu podczas transmisji na Facebooku lider Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

 

– Na początku tygodnia zaplanowaliśmy posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Debaty Publicznej. W temacie warszawskiej karty LGBT (…) Zaprosiliśmy przedstawicieli władz Warszawy, MEN, kuratorium oświaty, przedstawicieli Kościołów i szerokie spektrum organizacji społecznych. Mamy potwierdzenie od bardzo wielu uczestników, m.in. MEN, kuratorium, wspólnot protestanckich, że przyślą swojego przedstawiciela. Mamy potwierdzenie, że będą organizacje społeczne, jak np. Ruch 4 Marca – podkreślił poseł.

 

Dzięki uprzejmości Ordo Iuris debata odbyła się w siedzibie Instytutu. „Posiedzenie było uwzględnione w programie posiedzenia Sejmu. Tak doniosła kwestia, jak zagrożenia dla praw dzieci i rodziców ze strony Deklaracji LGBT wymaga zdecydowanego działania. MEN, kuratorium, liczne NGO, kościoły i związki wyznaniowe dostrzegły powagę sytuacji...” – alarmował na Twitterze prezes Ordo Iuris mec. Jerzy Kwaśniewski.

 

Powagi sytuacji, jak się zdaje, nie dostrzegło środowisko partii rządzącej. – Jeśli dzisiaj słyszymy, że rządząca partia opowiada się przeciwko homopropagandzie, przeciwko LGBT, to pamiętajmy, że „po czynach ich poznacie” – podkreślił poseł Winnicki. Jednocześnie dodał, że nie jest to pierwszy raz, kiedy PiS działa w ten sposób. – Jeśli ktoś wykazuje prawdziwe intencje do walki o polską tradycję, obyczaj czy interes polityczny, to oni będą zakazywać na ten temat debaty w miejscu, gdzie ona się powinna toczyć, czyli w Sejmie Rzeczypospolitej – dodał lider Ruchu Narodowego.

 

 

Źródło: nczas.pl / Facebook.com  / twitter.com

PR

 

 

Zobacz także:

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 

Rewolucja seksualna zagraża dzieciom

 


DATA: 2019-04-03 14:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
11
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

PiS jak zwykle woli kompromisy. Nigdy ani za ani przeciw. Przykładowo gdyby Warszawiacy wybrali P.Jakiego nie byłoby takich kłopotów bo teraz to jest forma agresywna, komunistyczna wprowadzania różnych rzeczy nawet wbrew większości. Tak jak kiedyś większość powinna głosować zgodnie z wolą władzy. To jest ten kierunek.
3 miesiące temu / Króluj nam Chr
 
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i ... wilka. Byłem ? twardym elektoratem PISu. Ale już nie jestem - żal patrzeć co oni wyprawiają. Czy ich ostatnie "reformy" przesłonią wszystkie te "plusy ujemne" cytat jakie nam serwują ? Czy Konfederacja może stanowić remedium na ten bałagan ? Mam nadzieję, że @John żartuje ...
3 miesiące temu / Pentody
 
Pełna KOMPROMITACJA PiS.
3 miesiące temu / iskierka
 
@John: Chyba żartujesz. Żartujesz sobie, prawda??
3 miesiące temu / kern
 
Czasami trzeba się powstrzymać i uderzyć później, ale z większă siłą...i chyba tak PiS myśli..
3 miesiące temu / John
 
I bardzo dobrze,nagłośnić sprawę,niech polacy zobaczą i usłyszą prawdę o tych pachołkach Izraela...
3 miesiące temu / antyPOPiS
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66865"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.