Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

PiS na czele eko-rewolucji, między postem a weganizmem i światło z Afryki [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

„PiS zdaje się sądzić, że skoro nadchodzi rewolucja - np. w kwestii podejścia do środowiska i zmian klimatycznych - to lepiej stanąć na jej czele, niż zostać przez nią zmiecionym”, napisał na portalu wPolityce.pl Jacek Karnowski. Czy rzekomo prawicowy publicysta dał tym samym do zrozumienia, że jesteśmy skazani na koalicję PiS-SLD?

 

W programie dyskutowano również o obsadzeniu ludźmi Lewicy funkcji przewodniczących sejmowych komisji, w tym Komisji ds. Polityki Społecznej i Rodziny, a także jak poszczą weganie i wegetarianie oraz o porównaniu figurki Pachamamy do wizerunku Matki Bożej z Guadelupe. Jacek Ożóg, Michał Wałach i Tomasz Kolanek zapraszają na Przegląd Prasy PCh24.pl.


DATA: 2019-12-02 14:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tymoteusza 4,1-11
7 miesięcy temu / Ret
 
Depopulacja jest świetnym pomysłem. Proszę tylko, żeby piewcy tego pomysły zaczęli od siebie
7 miesięcy temu / Grześ
 
Do TZ. Spoko, jeśli weganie też zostawią wybór nam
7 miesięcy temu / Do TZ
 
nowną Redakcję tak boli ten weganizm? Zostawmy ludziom wybór, niech jedzą co chcą.
7 miesięcy temu / TZ.
 
Pozoranckie działania partiokratycznego PISu dla życia są argumentem za demokracją bezpośrednią.
7 miesięcy temu / Obywatel
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 145 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.