DZIŚ JEST:   24   KWIETNIA   2019 r.

Św. Jerzego
Bł. Mariana z Ratyzbony
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jenjerał trzymał Polaków pod kluczem niczym w więzieniu, a na Zachód wyjechała dziatwa komuchów, która dzisiaj szerzy komunizm i psuje te kraje niczym pasożyt! Nic dobrego nie było w PRLu, no chyba, że lata za Gierka, kiedy to za wysokoprocentową pożyczkę naród dostał fiacika i tymczasowo banany! Po za tym obowiązywało chwalenie najeźdzcy, szalało sktrytobójstwo i głód! Milicja szykanowała naród, a ludziska stali po nocach w kolejkach, nawet po papier toaletowy, co za pogarda. Najlepiej postąpił ten, co na toaletę zabierał gazetę pt."trybuna ludu"
ponad 1 rok temu / Janusz z Kolonii
 
Generał Jaruzelski dbał o Polskę. Miliony ludzi nie musiało opuszczać rodzin i szukać pracy na obczyźnie . Mieliśmy silną armię. Byłam dumna ze swego kraju.
ponad 1 rok temu / Aga
 
POPiS rządzi w najlepsze. Ustalenia z Magdalenki wciąż aktualne. Patriotyczne gadki to tylko zmyła Dudy i Jarosława.
ponad 1 rok temu / Polak Oszukany
 
Piłat w Wielki Piątek zawinił, PiS wieszają.
ponad 1 rok temu / Semusz
 
Widzę,że do treści tych moich szybkich komentarzy muszę dołożyć swoją fraszkę! Niegasnący Tu przyklęknie Tam przyklaśnie, Inni gasną On nie zgaśnie!!!
ponad 1 rok temu / Jan Orawicz
 
W PRL jako strefę okupacyjną ZSRR nie można zalicząć do wolnej Polski!! Stąd tamte odnaczenia - to okupacyjne obłudniki, wieszane na piersiach zdrajców Polski z nadania okupanta Polski. Takim zdrajcą był Bierut,Jaruzelski- - lista długachna tych czerwonych faryzeuszy,zainstalowanych na wielu czołowych posadach w pseudorzadzie PRL! To była robota sowieckiego okupanta naszego kraju. Te blachy nie wolno nam Polakom HONOROWAĆ!!A także tych zdrajów którym okupant sowiecki wieszał na ich zdradnych piersiach.Można honorowąć tylko obecne odznaczenia już wolnej RP. Ale tymi odznaczeniami nie wolno odznaczać nawet ćwierć piersi byłych sługusów sowieckiego okupanta Polski! A zatem niechże Pan Prezydent Duda bardzo głęboko się zastanowi w czym rzecz i o co chodzi z odznaczeniami!! Wolną Polskę mamy dopiero od kilku lat!!!
ponad 1 rok temu / Jan Orawicz
 
Analizując tę sprawę trzeba zauważyć,że nawet wykształceni Polacy nie znają swojej prawdziwej historii.Wielu Polaków słabo rozgarniętych uważa PRL jako Polskę! A więc to był obłudny twór okupacyjny,s nie POLSKA! Przecież Polska była w tamtym czasie okupowana przez ZSRR (CCCP)!!! Zachód nas sprzedał SOWIETOM. A zatem z tamtego czasu odznaczenia PRL-u to nie były polskie,a "zaślepiaki okupacyjne"którymi okupant sowiecki nas obdarowywał,stwarzając pozory polskości PRL-u.Tylko różne niedouki wierzyli,że te sowieckie - podstępne blachy wpinane w klapy zdrajcom z PZPR,ZSL,SD są właściw!,Dopiero w ubiegłym roku już otwarcie stwierdzono,że PRL,to był twór okupacyjny ZSRR!! A zatem Pan prezydent A.Duda zapewne nie zna prawdziwej historii Polski po II wojnie światowej! A zatem tamte posowieckie podstepne odznaczenia PRL to są sowieckie okupacyjne fałszywki,a nie autetyczne odznaczenia RP!I właściwie o co Panu prezydentowi A.Dudzie faktycznie chodzi? Fałszywki skasować!
ponad 1 rok temu / Jan Orawicz
 
No i doczekalismy sie. Nawet PiS nie potrafi dokonac ostatecznego rozrachunku z PRL. Plama za plama: trybunal, zwolnienie Macirewicza, dziwne zagrywki MSZ, czolobitnosc wobec Zydow/Izralczykow, niezdolnosc do zdegradowania komunstycznych generalow, i wiele innych irytujacych spraw. Stagnacja wladzy i okopywanie 'zaslug'. To po to was wybrano?
ponad 1 rok temu / Zygmunt Jaslowski
 
Oglądałam pana Semke w TV w związku z nalotami na Syrię i przykro pisać, ale wylazł z pana redaktora syjonista i tchórz. Biadolił o tzw ataku chemicznym w wykonaniu Assada aż mdliło. Kto jak kto, ale redaktor powinien wpierw sprawdzić zgodność własnych słów z faktami. Marny autorytet z pana!
ponad 1 rok temu / Anna
 
Duda swymi wetami "chce się wybić na niepodległość". Biedny, a ma doktorat!
ponad 1 rok temu / senior
 
Nie jest zamknięta, tylko J. Kaczyńskie kulturalnie powiedział Dudzie: "Niech to łajno na głowę weźmie sobie sam prezydent Duda skoro tak wydziwia.
ponad 1 rok temu / kapral rezerwy
 
Folksdojcze na Śląsku i ziemiach odzyskanych też są zadowolone Ferdynand von Hindenburg und von Assenburg-WIECZNIE ŻYWY no.ale jak rządzi jakiś Konhauer....to trudno o politykę polską, a wszysko jest konsultowane pod palmą Szymona Machabeusza.... czekać czy jechać na saksy???
ponad 1 rok temu / farys
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.