DZIŚ JEST:   09   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
Św. Teresy Benedykty od Krzyża
Św. Kandydy Marii od Jezusa
 
 
 
 

Piosenkarka Pink nagrodzona... między innymi za wspieranie Planned Parenthood

Piosenkarka Pink nagrodzona... między innymi za wspieranie Planned Parenthood
Fot. Pixabay
#ABORCJA    #PINK    #USA    #NAGRODA    #PLANNED PARENTHOD

40-letnia piosenkarka Pink otrzymała w niedzielę popularną amerykańską nagrodę People Champion – między innymi za wsparcie czołowej amerykańskiej organizacji aborcyjnej Planned Parenthood. Celebryktka wspiera także mniej kontrowersyjne organizacje, takie jak No Kid Hungry, Make-a-Wish Foundation oraz Human Rights Campaign.

 

Jak powiedziała Pink, nawet jedna osoba może dokonać znaczącej zmiany. W przemówieniu po otrzymaniu nagrody piosenkarka wezwała także do uprzejmości i pomocy ubogim. Podkreśliła, że nie dba o politykę, lecz o przyszłość dzieci.

 

Jednak jak zauważa Micaiah Bilger na łamach portalu Life News, słowa te kłócą się jej wsparciem Planned Parenthood. Według portalu organizacja ta przeprowadza około 330 tysięcy aborcji rocznie. Ponadto angażuje się w życie polityczne, które według deklaracji nie interesuje Pink.  

 

Nieetyczne praktyki Planned Parenthood stały się głośne także w Polsce za sprawą filmu „Nieplanowane”, a także książki autorstwa Abby Johnson pod tym samym tytułem.

 

Niskie standardy etyczne nie przeszkadzają aborcjonistom w zdobywaniu poparcia celebrytów. Przyczyniła się do tego pracownica Planned Parenthood, delegowana właśnie do przekonywania celebrytów do popierania aborcji. Pisał o niej Life News w 2017 roku.

 

People's Choice Awards to pokaz telewizyjny, w którego ramach nadaje się nagrody w kategoriach takich jak filmy, telewizja, muzyka et cetera. Przyznawane w jej ramach wyróżnienie People Champion dotyczy działalności charytatywnej.

 

Źródło: lifenews.com

mjend

 


DATA: 2019-11-14 13:16
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pink raczej potrafi śpiewać , ale kariere dostaje sie za coś , promuje typ ostrych dziewczyn , związek się rozpada to i inne sprawy sie kończą , nawet pokazuje i jest w tym autentyczna że jej agtesja nie jest udawana , bijesię z facetem i za pięć minut godzi w alkowie , tak takie osoby raczej zniszczą komuś życie
8 miesięcy temu / do eve
 
Czy widzieliście tą niby babę Pink. Ona wygląda jak efekkt eksperymentu medycznego, postura faceta, zero kobiecości, zero biustu. To jakaś grodzka amerykańska.
8 miesięcy temu / vvvv
 
Hipokryzja do potęgi n.
8 miesięcy temu / L
 
Pieniadze uderzyly ja w glowe I niepotrafi rozroznic dobra od zla!
8 miesięcy temu / eve
 
Jak długo Pink będzie żyła na takich obrotach? Kiedy dotrze do niej prawda o życiu ? Może nigdy. Czy Pink jest dzieckiem Bożym? W dzieciach Bożych , żyje Duch Święty i daje im swoje dary - 7 .Pozwala odróżnić dobro od zła, rozumieć prawdy objawione , poruszać się w życiu bez zamętu , wykorzystywać swoje talenty w odniesieniu do Boga, walczyć odważnie ze złem, rozmawiać z Bogiem, kochać Boga. Poganie nie mają tych darów.
8 miesięcy temu / mario
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.