DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Pikieta przeciwko konwencji przemocowej

Pikieta przeciwko konwencji przemocowej
#PROTEST    #KOMOROWSKI    #PŁEĆ    #GENDER    #KONWENCJA

W środę o godz. 14 przed pałacem prezydenckim odbędzie się pikieta wzywająca Bronisława Komorowskiego do nieratyfikowania kontrowersyjnej konwencji Rady Europy, która pod pretekstem walki z przemocą, wprowadza do polskiego prawa elementy szkodliwej ideologii gender – informuje Radio Maryja.

 

Jak podkreśla Krzysztof Kawęcki, wiceprzewodniczący Prawicy RP, celem konwencji jest wprowadzenie do polskiego systemu prawnego koncepcji płci społeczno-kulturowej. – Koncepcja ta ma służyć destrukcji takich instytucji i wartości jak religia katolicka, rodzina, kultura i tradycja narodowa. Konwencja ta jest przede wszystkim sprzeczna z zapisami i wartościami polskiej konstytucji, dlatego powinna być odrzucona i dlatego wzywamy prezydenta do nieratyfikowania tej konwencji– wyjaśnił polityk.

 

Mimo wielu głosów sprzeciwu, prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę wyrażającą zgodę na ratyfikację Konwencji Rady Europy. Swoje dalsze kroki co do podpisania dokumentu głowa państwa ma podjąć bezzwłocznie po analizie prawnej.

 

Wiele środowisk, na czele z Konferencją Episkopatu Polski, wzywa prezydenta do nieratyfikowania dokumentu, który pod zgubną nazwą wprowadza do polskiego porządku prawnego pojęcia, mające na celu destrukcję podstawowych wartości.

 

Źródło: radiomaryja.pl

pam


DATA: 2015-03-17 19:02
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Obawiam sie, ze w sytuacji, kiedy na konferencje papieskie do Watykanu z calym szacunkiem zapraszane sa najbardziej zacietrzewione feministki, jak Tina Beattie, wpsierajace aborcje i cala reszte tego ich antyludzkiego plugastwa, katolicki inaczej (jak dzis Watykan) prezydent moze smialo smiac sie z zasciankowosci polskich biskupow i smialo podpisywac wszystkie antychrzescijanskie i niekonstytucyjne konwencje - postepowo, z bledami ortograficznymi i pod wplywem alkoholu.
ponad 5 lat temu / DM
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.