DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W obronie Krzyża: Stanowczo protestuję przeciw wystawie w Centrum Sztuki Współczesnej, na której prezentowany jest bulwersujący film Jacka Markiewicza ?Adoracja? z 1992 roku, który obraża moje uczucia religijne jako katolika i chrześcijanina. Autor w urągający sposób dopuścił się w tej pseudo ?sztuce? bluźnierczego aktu profanacji Krzyża Chrystusowego i samego Zbawiciela na nim wiszącego. Wolność słowa i sztuki ma chyba jakieś granice przyzwoitości. - pewne wartości są ŚWIĘTE I NIETYKALNE. KATEGORYCZNIE WIĘC ŻĄDAM NIE TYLKO NATYCHMIASTOWEGO WYCOFANIA TEGO NARZĘDZIA ZŁA Z WYSTAWY, ALE RÓWNIEŻ PUBLICZNEGO ZNISZCZENIA PRZEZ SPALENIE WSZYSTKICH KOPII TEGO FILMU Z ORYGINAŁEM WŁĄCZNIE!!! Ciekawy jestem, czy również będziecie takimi gierojami na łożu śmierci.
ponad 6 lat temu / KatolikWierzącyPraktykujący
 
Tefałen pokazywał kilka osób z bliska (jak zwykle). IMO powinni jeszcze odwołać dyrektora Muzeum Narodowego, który wypożyczył zabytkowy krucyfiks temu "artyście". Należy im się 2 latka za kratkami jak nic.
ponad 6 lat temu / Venatrix
 
Brawo! Sodomitom i gomorytkom NON POSSUMUS!
ponad 6 lat temu / John Galt
 
Pomijając wszystko inne, "podziwiam" bezmyślność kierownictwa tego centrum sztuki. Czy kupkę na środku sali wystawowej też można zrobić i zostanie bezkrytycznie uznane za twórczość?.
ponad 6 lat temu / zenek
 
Było z 500 osób maksymalnie
ponad 6 lat temu / hej
 
Czy rzeczywiście tylko TV Trwam pokazało ten protest? Jeśli tak to znowu potwierdza się to że mamy tylko jedno medium które jest tam gdzie powinno.
ponad 6 lat temu / ewkajulek
 
Czy protest zebrał dużo manifestujących? Dlaczego jest zorganizowany w środku tygodnia i o niemiłosiernej godzinie? W sobotę, 9.XI., o godzinie 11.oo albo 12.oo byłby lepszy termin.
ponad 6 lat temu / Czy
 
Ortodoksą nie jestem ale czas się obudzić! Ludzie co to za sztuka? Jakiś pedał ociera się i figurę Chrystusa na krzyżu i to ma coś wyrażać? Oczywiście że żaden tego typu zboczeniec nie jest w stanie obrazić Boga ale jak facio chce tak postępować to w domu! Po co zarażać tym innych. Mnie to obraża i według mnie lepiej żeby gość wziął się do uczciwej pracy i zarabiał pieniądze jako drwal jak tak lubi drewno - może się spełni! Ohyda i skandal! W krajach muzłumańskich za ocieractwo o Mahometa pewnie już by się ukrywał przed bombą w prezencie, ale białych heteroseksualnych katolików można obrażać bezkarnie! Ludzie co się dzieje w tym kraju? To błazenada i nie ma co tego utożsamiać ze sztuką bo to obraza dla prawdziwych artystów
ponad 6 lat temu / Olsen
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.