DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Pijany Wildstein zaatakował narodowca. Doszło do rękoczynów

Pijany Wildstein zaatakował narodowca. Doszło do rękoczynów

David Wildstein, publicysta „Gazety Polskiej Codziennie” i „Frondy LUX”, w jednym z lokali na Placu Zbawiciela dopuścił się fizycznego ataku wobec Jerzego Wasiukiewicza, członka Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego – informuje portal myśl24.pl.

 

Świadkiem zdarzenia był reżyser Jerzy Zalewski („Historia Roja”), przebywający w restauracji, w której doszło do zdarzenia. Z jego relacji wynika, że Wasiukiewicz – ranny w głowę po zamieszkach nieopodal Ronda de Gaulle’a – wraz z żoną udał się na posiłek. Traf chciał, że w tym samym miejscu bawił, w towarzystwie przyjaciół, David Wildstein, który – kiedy spostrzegł wchodzącego Wasiukiewicza – zaczął głośno komentować działalność członka Ruchu Narodowego, ten zaś zaczepki puszczał mimo uszu.

 

- W pewnym momencie Wildstein wstał i poszedł do toalety z butelką w ręku. Po wyjściu z toalety dosiadł się do stolika Wasiukiewiczów i zaczął ich wyzywać. Wasiukiewicz powiedział do niego: "Idź stąd człowieku”. Pijany Wildstein przewrócił stolik, uderzył Wasiukiewicza butelką w głowę, a potem próbował to samo powtórzyć ze szklanką. Wasiukiewiczowi otworzyła się rana na głowie i popłynęła krew. Po chwili zakrwawiony był też Wildstein, który pokaleczył się szklanką, chcąc ponownie uderzyć swoją ofiarę. Doszłoby do gorszych rzeczy, gdyby obecny na miejscu klient lokalu, który siedział obok, nie powstrzymał Wildsteina. Żona Wasiukiewicza pomagała mężowi i starała się zrobić zdjęcie. Wtedy rzucił się na nią kolega Wildsteina, który razem z nim uczestniczył w popijawie. Jego z kolei powstrzymałem już ja, ponieważ zdążyłem dobiec na miejsce – relacjonuje portalowi myśl24.pl, Jerzy Zalewski.

 

Awantura zakończyła się interwencją policji, która została wezwana na miejsce przez jednego z postronnych gości lokalu. W jej wyniku David Wildstein miał zostać zatrzymany. Powodów ataku na Wasiukiewicza autorzy portalu myśl24.pl doszukują się w narastających publicystycznych antagonizmach pomiędzy środowiskiem „GPC” a Ruchem Narodowym. Kością niezgody miałyby być przede wszystkim pryncypialne i wzajem się wykluczające stanowiska obu stron konfliktu w sprawie Ukrainy.

 

 

Źródło: Myśl24.pl

ksz


DATA: 2014-11-13 12:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rozczarowany: jako ostatnie sprowadzono ciała pilotów jakoby z powodu największych trudności w rozpoznaniu. A teraz proszę obejrzeć zdjęcia dziobu tu154 z kabiną pilotów, z której wyleciały tylko szyby. Czy osoby znajdujące się z kabinie pilotów wyrzuciło przez okna, czy może wyszły o własnych siłach? Między kabiną pilotów a przedz. pasażer. jest ściana. Ta ściana może być np. pancerna. Dziób zachował się w najlepszym stanie podobnie jak oba podwozia. Czy te "strzelające nity" nie przestrzeliły opon kół? Na zdjęciach widać, jakby były napompowane. Jedno podwozie oblepione błotem = miało kontakt z ziemią, drugie czyste. Oni dla zabicia jednego człowieka zestrzelili koreańskiego Boeinga (HL7442), lot KAL007, 269 ofiar.
ponad 5 lat temu / małygrek
 
@Rozczarowany: co moze dac dopuszczenie niezaleznych ekspertow do materialow dowodowych skoro nie ma zadnej pewnosci ze materialy te albo ich czesc nie pochodza z Marsa? W kwestii czarnych skrzynek juz udowodniono manipulacje po stronie ru.
ponad 5 lat temu / kvt
 
@małygrek: nie pamiętam. A zresztą, obecnie nie interesuję się intensywnie Smoleńskiem, dopóki (jak wyjaśniłem) niezależni eksperci nie będą mieć możliwości by własnoręcznie przebadać dowody :(
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Szanowny Rozczarowany! Ja wiem, że ich podobijano. Nie wszystkich, tylko pilotów. Dowodu nie przedstawię z wiadomego względu, ale mamy poszlakę, która ma walor 100% dowodu. Proszę tylko odpowiedzieć na pytanie, czyje ciała sprowadzono do Polski jako ostatnie z powodu niemożności ich rozpoznania?
ponad 5 lat temu / małygrek
 
@małygrek: nie chodzi mi o wszystkie osoby, ale o te kilka które miały szansę przeżyć. Istnieje hipoteza że zostały dobite już po katastrofie, a następnie obwiniono o ich obrażenia "strzelające nity samolotu". Proszę nie pytać o dowody - co prawda widziałem zdjęcia na których położenie otworu wlotowego i wylotowego "nitu" (z fragmentem mózgu który wypłynął) pasują do strzału z pistoletu, ale nie mam pewności czy te zdjęcia nie są zmanipulowane.
ponad 5 lat temu / Rozczarowany
 
Strzelające nity? Kto tak twierdzi? Nit może zabić, ale z powodu niskiej masy (stop AL) może spowodować zranienie, wybić oko, zabić - niezwykle niefortunnie musiałby się przebić pod czaszkę, przeciąć aortę, trafić w serce. Teoretycznie możliwe, ale nie w przypadku prawie 100 osób w jednym wypadku. Wg chirurgów charakter obrażeń wskazuje na poddanie ciał denatów wysokiemu ciśnieniu: pourywane kończyny, głowy, rozerwane ciała. Takie skutki niezwykle rzadko towarzyszą katastrofom komunikacyjnym do których dochodzi przy znacznych prędkościach. Szkoda, że admin nie puszcza linków, bo podałbym takie do zdjęć ofiar z miejsca smoleńskiej katastrofy.
ponad 5 lat temu / małygrek
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.