DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

„Piekło wyje i bluzga”. Wojciech Cejrowski mocno o manifestacjach zwolenników aborcji

„Piekło wyje i bluzga”. Wojciech Cejrowski mocno o manifestacjach zwolenników aborcji
fot. Tomasz Krufczyk/Forum

„Piekło wyje i bluzga. Szatan szczeka pyskami swoich sług. Normalni ludzie, nawet wściekli, nie posługują się takim językiem”. Wojciech Cejrowski w mediach społecznościowych w ostrych słowach ocenił skandaliczne zachowanie zwolenników aborcji, którzy zaatakowali kościoły, przeszkadzali w modlitwie wiernym oraz wyszli na ulice z wulgarnymi hasłami, nawołującymi do przemocy.

 

Cejrowski rozpoczął wpis od słów: „NIE LĘKAJCIE SIĘ”. Dalej zasugerował, że „to, co słyszę na tych nocnych manifestacjach brzmi jak wrzaski w trakcie egzorcyzmu. POD KONIEC, gdy demon wie, że zaraz musi odejść”.

„Zdrajcom opadają maski, a słabi wystawiają duszę na sprzedaż. Prawdziwa prawica zaczyna się chować, wykręcać, lawirować, wycofywać - żeby tylko nie uronić z trudem uciułanych promili poparcia. Tanie, słabe, miękkie bolki. Pieski szukające smyczy” – napisał podróżnik.


Wojciech Cejrowski zauważył też, że są sytuacje, w których znajomi zbluzgali nas za sprzeciw wobec mordowania dzieci. „NIE LĘKAJCIE SIĘ, tylko patrzcie kto kim jest, bo rzadko kiedy widać tak wyraźnie” – zaznaczył.

„I pamiętajcie, że ta wojna jest już wygrana, Osobiście przez NIEGO. Jedyne zadanie dla nas to wytrwać po stronie Światła.

Stój twardo przy Prawdzie. Stój twardo. Wytrwaj. Mów Różaniec (ja mówię codziennie, w kościele, przed Najświętszym Sakramentem), bo to przez Maryję przychodzi zwycięstwo” – dodał.

Wojciech Cejrowski swój wpis zakończył modlitwą do św. Michała Archanioła:
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio, contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae caelestis, in virtute Dei, in infernum detrude satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo. Amen

 

Cały wpis dostępny jest tutaj:

 

 

Źródło: Facebook

MA

 

Czytaj także:
DATA: 2020-10-26 12:51
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
36
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No przyjemnie się Ciebie czyta! Brawo ten Pan!
2 miesiące temu / @Mirek
 
ILu z nich zna DEKALOG????
2 miesiące temu / Marek
 
Wycie i agresja tych osób nie przeraża mnie , ponieważ to jest oczywistym elementem odgrywanego dla nas spektaklu, wyreżyserowanego w Waszyngtonie przez rzad kierowany przez Donalda Trumpa. W pierwszym rzędzie to wycie i agresja ma ukryć niewielka liczbe tych osób. Dla porzadku przypomnę , że nadal 80 % przyznaję się do bycia katolikami, a 30-40 % regularnie chodziło do kościoła przed marcem obecnego roku. PIS rządził w poprzedniej kadencji majac ok 20 % poparcia , a wcześniej PSL z PO majac 25 %. Na pewno tchórzliwa postawa wiekszości księży nieco zmieniła te liczby , ale bez przesady. Bardzo aktualne jest pytanie czy nadal biskupi beda polegać na partii, ktora ma cele tożsame z najskrajniejszą lewicą . Czy też może katolicy po raz pierwszy od 300 lat zaczna osobiście reprezentować swoje sprawy w parlamencie bez jakiegoś pośrednictwa. Generalnie najgorsze byłyby jakieś gwałtowne ruchy wykonywane pod dyktando prowokacji
2 miesiące temu / Mirek
 
Nic dodać nic ująć.
2 miesiące temu / Polka
 
Proponowałbym jednak poruszanie się w ramach rzeczywistości widzialnej. Jak roboczo można założyć, Departament Stanu w ciągu ostatnich kilku dni przeprowadził kombinację operacyjną , poczawszy od wyroku TK a skończywszy na wczorajszych ekscesach i dzisiejszych komentarzach np na Deonie wzywających biskupow do kapitulacji. Celem tej kombinacji jest na pewno zastraszenie biskupow i środowisk katolickich, które zaczely sie ogarniać. To zastraszenie jest z kolei potrzebne do ,jak domyślam się, prawnego uprzywilejowania homoseksualistow, bo taki jest dyktat Departamentu Stanu i UE.Z jakiejs przyczyny amerykański rzad uważa, że takie przywileje sa przekroczeniem punktu krytycznego , po czym państwo nie jest w stanie podnieść się z upadku.Może to jest prawdą. Może to otwiera drogę do prawnej likwidacji kościoła albo wymuszenia na nim całkowitej uległości.
2 miesiące temu / Mirek
 
Cejrowski celnie i dobitnie wyraził katolicką postawę wobec ataków diabła. Dał przykład dla każdego katolika, tak świeckiego jak i duchownego.
2 miesiące temu / minimax
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.