DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie wiem co za krzywdę zrobił Ci kościół, jeśli Cię skrzywdził to go skarż, a nie opowiadaj bredni.
9 miesięcy temu / Jurek. K.
 
Maskowata twarz aktorzyny to objaw pokazujący ze powinien on skonsultowac sie z psychiatrą. A my módlmy się za niego. Zły lubi takich adwokatów i nie łatwo wypusci go ze swoich szponow.
ponad 1 rok temu / zbulwersowany
 
Krzysztofie!!!"Dlaczego mnie prześladujesz"???
ponad 1 rok temu / Piotr_Naiwny
 
Szkoda chłopa...
ponad 1 rok temu / marcin849
 
Rzeczywiście Pieczyński potrzebuje wsparcia - najpierw egzorcysty, potem psychiatry a na koniec polskiego systemu penitencjarnego. W tej kolejności.
ponad 1 rok temu / Hanys
 
Platon miał rację w swojej ocenie aktorów i ogólnie artystów ;)
ponad 1 rok temu / Akwin
 
Chory przecież jest!
ponad 1 rok temu / Aw
 
On jak napisał Darek jest niegroźny.grozni są biskupi i księża ( z papieżem?),którzy nie stoją na straży Biblii, którzy godzą się na islamizację
ponad 1 rok temu / Mikołaj
 
Małe sprostowanie: lewicowe media nie walczą z fake newsami one je produkują w hurtowych ilościach. A źródłem "wiedzy" pana "artysty" są zapewne, jak już ktoś zauważył "dzieła" pana Deschnera (zdecydowanie nie polecam)
ponad 1 rok temu / One
 
Szkoda go. Widac w jego spojrzeniu jakis niepokój i smutek. Czlowiek mocno poraniony
ponad 1 rok temu / wb
 
Facet jest wystawiony i prowadzony, to jest jego robota, aby pluć na KK. Takiego szlamu będzie coraz więcej. Nieliczni zostaną...
ponad 1 rok temu / em.
 
Pieczyński czerpie "wiedzę" z opasłych tomów papieru toaletowego, które wyszły z rąk niejakiego Karla-Heinza Deschnera. Ów nieżyjący już "Wolter za dwa grosze" obraził się swego czasu na Kościół, bo Ten mu nie pozwolił wziąć ślubu z rozwódką. To była zbrodnia Kościoła nr 1, a za nią poszły kolejne... Dość powiedzieć, że na jednej stronie którejkolwiek książki Deschnera jest tak na oko od 10 do 15 błędów, przeinaczeń, półprawd... Ale jest jeszcze coś. Każdy zaangażowany czytelnik nędznika z Bambergu popada w swoisty rodzaj opętańczej agresji. No, ale to już zajęcie dla egzorcystów.
ponad 1 rok temu / Gregorio
 
Najłatwiej zamknąć komuś usta jak się nie ma argumentów.
ponad 1 rok temu / Adam
 
czy ktoś wierzący może odejść od Kościoła po wysłuchaniu takich głupot? O ile groźniejsi są ludzie Kościoła prowadzący wiernych na manowce . Działalność p Krzysztofa jest bardziej rozrywkowa niż realnie niebezpieczna ale ktoś powinien wg mnie sprawdzić kto tego niezrównoważonego człowieka finansuje
ponad 1 rok temu / darek
 
A najciekawsze, że na taką obrazę nie reagują nasi biskupi, a przecież msza w intencji opętanego bardzo by się przydała...
ponad 1 rok temu / moś
 
"Przyznał, że wówczas rozpoczął on ?poszukiwania swojej drogi wśród mistyków chrześcijańskich?. Wtedy to, jak twierdzi, ?spadły mu łuski z oczu? i ostatecznie ?zrozumiał?, że Kościół Katolicki jest przepełniony ?arogancją? i ?pogardą dla ludzi?." Ciekawe jakich to mistyków czytał, że do takiego przekonania doszedł. Ja tez czytuję i odnoszę zgoła odmienne wrażenie. Chyba był to argument z kategorii: "podniosę swój autorytet, kiedy powiem, że czytałem mistyków, choć prawdę mówiąc nie znam żadnego nawet z nazwiska, a cóż dopiero tytuły ich dzieł"
ponad 1 rok temu / Iw
 
Z historii świata i Polski pamiętamy nagonkę na pewien naród (czy raczej na wyznanie?) i wiemy jak to się skończyło...czyżby to była "pierwsza jaskółka" przed holocaustem katolików?
ponad 1 rok temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.