Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

„Piątka dla zwierząt”. O co w tym naprawdę chodzi? [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Zmiany w ustawie o ochronie zwierząt uderzą nie tylko w kolejną gałąź polskiego rolnictwa i prawo własności prywatnej, ale jako ideologiczny taran utworzą wyłom torujący koryfeuszom zielonej rewolucji drogę do dalszej kolonizacji serc i umysłów. Dzisiaj hodowla zwierząt na futra, jutro chów klatkowy, wyroby skórzane i przemysłowa produkcja mięsa. Ta ustawa to pierwszy krok na drodze do animalizacji człowieka, który sam ustawi się na równi ze zwierzęciem. Konsekwencje takiego antropologicznego odwrócenia okażą się opłakane w skutkach.

 

Piotr Relich, reżyser filmu "Mięsożerca. Wróg numer jeden" rozmawia z Arkadiuszem Stelmachem, wiceprezesem Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Teraz produkcja przeniesie się do Dani i na Ukrainę Duńczycy już zapowiedzieli przejęcie polskich ferm futrzarskich a na Ukrainie będą norki siekać aż miło tam tego nikt nie kontroluje i tak je uratowaliście ???????? Do puki ludzie kupują to będzie chodowla , to społeczeństwo trzeba edukować a nie oddawać nawet najmniejsze przedsiębiorstwa Tu nie chodzi o zwierzęta tylko brakuje ludzi do pracy w miastach i w ten sposób rolnicy będą zmuszeni przenieść się do miast w poszukiwaniu pracy Wystarczy pomyśleć a nie wysłuchiwać pierdół Wszystko przeniesie się za granicę bo szyneczke i kiełbaskę kupujecie ale teraz będzie drożej bo będziecie jeść z Niemiec i Ukrainy ????????????
3 miesiące temu / Kanik
 
No tak dążymy do tych czasów kiedy jak mawiał satyryk aby pozbyć się sąsiada wystarczy podrzucić flaszeczkę bimbru w piwnicy, to po ustawie futerkowej i następnych, wystarczy podrzucić kota i już będziesz ugotowany. Społeczny czynnik wtedy bez problemu cię załatwi.
3 miesiące temu / normal
 
@J-iga. Jeśli ubój rytualny jest rzeczywiście tak bestialski, a Kaczyńskiemu rzeczywiście chodziłoby o powstrzymanie tego okrucieństwa, powinno się go zakazać całkowicie, a nie robić jakieś wyjątki dla "polskich grup wyznaniowych". To tak samo jak z podejściem PiS-u do aborcji - "wyjątki" w postaci eksterminacji eugenicznej są dozwolone i zgodne z prawem. Z Panem Bogiem
3 miesiące temu / Stefan
 
Od transformacji w polityce. Zawód polityk.. nie musiał się martwić ,że firma upadnie i braknie na utrzymanie rodziny. To 5 straconych lat, ludzie nie potrzebują a+, b+ x+ i inne + i dramatycznego zadłużenia Polski i obecnych i przyszłych pokoleń, by ich oddać w niewolę banksterów. Rozdawnictwo zboża było początkiem końca Imperium Rzymskiego G.J.Cezar. Zasada Indian Amerykańskich "Nie daj ryby , daj wędkę". "Piątka dla zwierząt" a kiedy będzie "piątka" dla ślimaków niebezpiecznych dla zdrowia ,których miliony w trawach i zaroślach?
4 miesiące temu / Roman
 
O co chodzi? Ten cyniczny pseudokatolik pokazuje stosunek do gojów - los i cierpienie zwierząt są dla niego ważniejsze niż cierpienie abortowanych polskich dzieci. Czego jeszcze nie rozumiecie? Dalej będziecie się nabierać na ich rzekomy katolicyzm i patriotyzm? Ile jeszcze Polacy i Polska mają wycierpieć, żebyście przestali wybierać takich zdrajców w wyborach?
4 miesiące temu / nikt
 
Nie "piątka dla zwierząt", tylko powinno być "piątka na plecy" oczywiście gum, dla otrzeźwienia. Ot co.
4 miesiące temu / Paulus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.