Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

„Piątka dla zwierząt”, bambinizm i groza nihlizmu. Prof. Mieczysław Ryba dla PCh24TV


Odtwórz w YouTube
 

PCh24TV ROZMOWA: gościem programu jest prof. Mieczysław Ryba.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nihilizm to "intelektualna" nazwa ducha śmierci.
4 miesiące temu / sp
 
Naczelnikowi jak zdechnie kot ,to go skremuje i zakopie na Wawelu.
4 miesiące temu / andrzej
 
prezes parti pis jest adwokatem diabla,ajego tuptaki oglaszajo godziwo emereture ,dla kota ,psa no ikonia cyrkowego
4 miesiące temu / staly czytelnik
 
poniewaz Polacy zaczynaja myslec to dzisiaj mamy nagly wzrost zarazonych PIS wzywa na pomoc niezawodnego wirusa i tak wlasnie beda sie bronic
4 miesiące temu / zbigniew
 
Słuszna uwaga że tu nie chodzi o ochronę zwierząt. Tu chodzi o powolną implementację SATANIZMU. Cała ta nadmierna ochrona środowiska, zwierząt itp to czysty satanizm. Chodzi tu przede wszystkim o podeptanie i odwrócenie porządku świata ustanowionego przez Stwórcę. Pan Bóg stworzył świat przyrody po to żeby służył człowiekowi - koronie Jego stworzenia. W nowym porządku świata to człowiek ma służyć zwierzętom i przyrodzie. Dziwię że że Pan profesor Ryba tego nie wie i nie rozumie oraz że nie zauważą że PiS zawsze wpisywał się w skrajnie lewacką i marksistowską ideologię.
4 miesiące temu / Magnus Polonus
 
Tu nie chodzi o miłość PiS-u do zwierząt! Cel dalekosiężny, do jak najszybszej realizacji, to zrównanie prawne wszystkich ssaków. A człowiek też ssak! Bardzo niebezpieczna gra rodem z wora diabła. Myśleć zatem by przetrwać!
4 miesiące temu / Nowak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.