DZIŚ JEST:   26   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Dymitra z Tesaloniki
Bł. Celiny Borzęckiej
 
 
 
 

Piątka dla zwierząt, aborcja dla nienarodzonych. Pobierz najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”

Piątka dla zwierząt, aborcja dla nienarodzonych. Pobierz najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień”
PCh24CT

Konserwatywny wyborca pseudo-prawicowej formacji musi z zażenowaniem obserwować przebojowość towarzyszącą PiS-owi w walce o realizację postulatów skrajnej lewicy przy jednoczesnej bierności, a niekiedy wręcz tchórzostwu w kwestii obrony życia nienarodzonych dzieci.

 

Na czym jednak w szczegółach polega lewicowa wolta partii rządzącej i dlaczego tak pojmowana troska o zwierzęta może doprowadzić w Polsce do „zielonej” rewolucji? Zapraszam do lektury! – pisze w 127. numerze „PCh24 Co Tydzień” redaktor wydania Michał Wałach.

 

Aby pobrać nasz e-tygodnik wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

  

Czytaj także:
DATA: 2020-09-21 07:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

proste Kaczynsk oglosil sie prezydentem zwierzad wiec po co nam Duda
1 miesiąc temu / zbigniew
 
Panowie posłowie: "Przecedzacie komara a połykacie wielbłąda"! Należy chronić zwierzęta przed niepotrzebnym cierpieniem. KKK 2418 mówi: "Sprzeczne z godnością ludzką jest niepotrzebne zadawanie cierpień zwierzętom lub ich zabijanie." Tak, ochrona przyrody jest ważna ale jeszcze ważniejsza jest ochrona życia dzieci w łanach matek przed zbrodnią aborcji! Pamiętajcie Bóg i naród patrzy.
1 miesiąc temu / ks. Bogusław
 
Oto czlowiek ktory w 2 dni zniszvzyl swoja reputacje ! ZABRAL NAM MARZENIA O POLSCE ! Juz nigdy na niego nie zaglosuje tak mnie zawiodl. Niech Mateusz wstapi do Solidarnej Polski i bedzie po PiSie. Musi byc kara za te SWIETOKRADZTWO !
1 miesiąc temu / retro
 
18.09.2020 r. Piątek - Święto świętego Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski W pewnej chwili ujrzałam stolicę Baranka Bożego i przed tronem trzech świętych: Stanisława Kostkę, Andrzeja Bobolę i Kazimierza królewicza, którzy się wstawiali za Polskę. W jednej chwili ujrzałam księgę wielką, która jest przed stolicą, i podano mi księgę, abym czytała. Księga ta była pisana krwią; jednak nic nie mogłam przeczytać, tylko imię Jezus. - Wtem usłyszałam głos, który mi powiedział: JESZCZE NIE PRZYSZŁA GODZINA TWOJA.- I zabrał księgę, i usłyszałam te słowa: Ty świadczyć będziesz o nieskończonym miłosierdziu Moim. W księdze tej są zapisane dusze, które uwielbiły miłosierdzie Moje. Radość mnie ogarnęła, widząc tak wielką dobroć Boga. Dz. 689 JESZCZE NIE PRZYSZŁA GODZINA TWOJA POLSKO...
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"? Wiedząc, że ta druga = brat przeciwko bratu, tu i teraz. Ta pierwsza to głód lecz za chwilę, więc to zyskanie odrobiny czasu. Policja musi wykonywać rozkazy. Rolnicy są silni i zjednoczeni. Trzeba będzie robić zapasy lecz Polska już to przeżyła w PRL-u.
1 miesiąc temu / kwiatek77
 
Mam słowo dla ludu. "Zachęcam czytających tę księgę, aby nie przerazili się z powodu tych nieszczęść, lecz raczej zważali na to, że celem kary nie jest zniszczenie naszego narodu, ale jego wychowanie. Jest bowiem znakiem wielkiego dobrodziejstwa, gdy bezbożni nie są długo pozostawieni bez kary, lecz są nią natychmiast dotknięci. Wobec innych narodów cierpliwy Władca oczekuje z karą, aż przebiorą miarę w grzechach. Wobec nas postanowił inaczej, aby nie karać nas dopiero wtedy, kiedy osiągniemy szczyt w naszych grzechach. Dlatego nigdy nie cofa nam miłosierdzia, ale wychowując przez przeciwności, nie opuszcza swojego ludu. Tylko tyle niech będzie powiedziane dla przypomnienia." 2 Machabejska, rozdz.6 Pomyślcie, czyż to co się dzieje nie jest wyrokiem dopuszczonym z Bożego miłosierdzia? Musząc wybrać i wprowadzić którąś z tych dwóch opcji, co byście wybrali? "Piątkę dla zwierząt" czy "Bezkarność Plus"?
1 miesiąc temu / kwiatek77
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.