DZIŚ JEST:   23   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Jana Kapistrana
Św. Józefa Bilczewskiego
 
 
 
 

Piątka dla zwierząt. A nie mówiliśmy? „Mięsożerca. Wróg numer jeden” na PCh24TV

Piątka dla zwierząt. A nie mówiliśmy? „Mięsożerca. Wróg numer jeden” na PCh24TV

Przyjęty przez Sejm pakiet rozwiązań „Piątka dla zwierząt” jest wyraźnym sygnałem, że jesteśmy świadkami ideologicznego skrętu w lewo w postrzeganiu spraw świata zwierząt. Zamiast prawdziwej troski o zwierzęta, mamy krok ku stanowieniu ich praw. To przejaw humanizacji zwierząt. To próba zrównywania zwierząt i ludzi. A do zły kierunek. Problem szeroko omawia przygotowany przez PCh24.pl film „Mięsożerca. Wróg numer jeden”.

 

Już od 23 września 2020 roku film dostępny będzie na otwartym kanale YouTube PCh24TV - Polonia Christiana oraz na stronie PCh24.pl

 

„Mięsożerca. Wróg numer jeden” jest filmem, który ostrzega przed złym podejściem do kwestii traktowania zwierząt. Mówi o błędach postulatów ruchów prozwierzęcych, które kierując się emocjami chcą za wszelką cenę „ratować zwierzęta” dążą do zrównania ich z ludźmi, a niekiedy postawienia ich wyżej od człowieka, także w sferze prawnej.

 

W debacie publicznej brakuje merytorycznych argumentów. Górę biorą emocje wzmacniane epatowaniem „cierpieniem zwierząt”. Posługiwał się nimi także Jarosław Kaczyński, który mówił wprost, że każdy dobry człowiek poprze „Piątkę dla zwierząt”. To oczywiste, że nikt o zdrowych zmysłach nie popiera znęcania się nad zwierzętami i ma świadomość, że człowiek ma otoczyć je właściwą troską. Wie też, że zwierzęta mają względem człowieka charakter użytkowi – i potrafi łączyć te cechy.

 

Ruchy tzw. prozwierzęce tylko z pozoru dbają o dobrostan zwierząt. Dążą do wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt futerkowych – co dzieje się w Polsce, a co zakończy się przecież likwidacją zwierząt oraz przeniesieniem produkcji do krajów, gdzie warunki ich hodowli będą gorsze. Bo przecież ktoś odpowie na zapotrzebowanie rynku. To także pomysły na zakaz polowań. W krajach Zachodu ptactwo, które nie może być odstrzelone jest wyłapywane, a następnie… zagazowywane… A na „Piątce dla zwierząt” się nie skończy. Podczas debaty sejmowej politycy lewicy już sygnalizowali, że są do zamknięcia kolejne branże hodowlane.

 

Wprowadzane zmiany tylko pozornie służą zwierzętom. Gdy spojrzeć głębiej widać, że mamy tu do czynienia z nieetyczną i niemoralną ideologią, żerującą na empatii ludzi dobrej woli. Celem jest przeprowadzenie zmian społecznych i demontaż struktur społecznych, kulturowych, ekonomicznych i religijnych. Są elementem antychrześcijańskiej i antyludzkiej rewolucji.

 

I o tym zagrożeniu opowiada przygotowany przez PCh24.pl film „Mięsożerca. Wróg numer jeden”. Film, który szeroko omawia nie tylko przyczyny, ale i skutki uczłowieczania zwierząt i zezwierzęcania ludzi.

 

Premiera filmu miała miejsce 28 listopada 2019 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Już na etapie produkcji dzieło to wywołało oburzenie środowisk lewicowych. Twórcy byli oskarżani o szerzenie nienawiści i nawoływanie do mordowania zwierząt (SIC!)? Film został gorąco odebrany przez widzów. Dotąd był dostępny na platformie VOD PCh24.pl. Już 23 września 2020 roku zostanie udostępniony szerokiej publiczności.

 

Już w środę 23 września 2020 zobacz film

„Mięsożerca. Wróg numer jeden”

tylko na kanale YouTube PCh24TV – Polonia Christiana oraz na PCh24.pl.

 

MA

Czytaj także:
DATA: 2020-09-23 07:25
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Bóg powiedział, zabijaj i jedz te zwierzęta. Dla dobra i zdrowia człowieka zróbmy obowiązkowy post w piątki i spożycie mięsa spadnie.
1 miesiąc temu / Leliwa
 
Kaczynski Morawiecki ten program swiadomie realizuja teraz zastanawiam sie czy faktycznie jego brat nie zyje W tym szalonym swiecie wszystko jest mozliwe
1 miesiąc temu / zbigniew
 
no oczywiście, że ten portal o tym mówił. Tylko co dalej ? Wszyscy musimy włączyć 7 bieg w walce z tym szaleństwem. Śmierdzi to wszystko siarką i prawami noachidzkimi.
1 miesiąc temu / Pejot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.