DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Od kiedy to linie papilarne są danymi wrażliwymi? Od wielu już lat służą do identyfikacji osób i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Sam nie jestem zwolennikiem zbytniej ingerencji kogokolwiek w moje życie, ale nie będę ukrywał, że w imię naszego bezpieczeństwa jestem gotów zaakceptować system, który będzie w stanie wyłapać każdego i wszędzie. Pytanie tylko, jakich danych będą chcieli. Imię, nazwisko, obywatelstwo, data urodzenia, linie papilarne, czyli wszystko to, co zakodowane jest w dzisiejszym paszporcie powinno wystarczyć do identyfikacji osoby. Nie mam problemu z tym, by odpowiednie służby wiedziały gdzie mnie w razie czego znaleźć... No chyba, że ktoś ma...
ponad 1 rok temu / TakiTam
 
Polska już przechowuje dane naszych dzieci na obcych serwerach poprzez e dzienniki uczniowskie.
ponad 1 rok temu / Kowalski
 
To tylko maszyna.Wystarczy maly blad w systemie,by dane zaczely sie mieszac, by powstal totalny chaos i superkomp zmielil sam siebie.Chrystus nie z takimi bestiami sobie radzi.
ponad 1 rok temu / Pol
 
kilkoro polskich eurodeputowanych od 2010 roku należy do grupy "altiero spinelli" w europarlamencie. Grupa ta postawiła sobie za cel przekształcenie ue w superpaństwo z jednym rządem, jedną walutą, jedną armią.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Oj @ Jot chcesz być dowcipny ale ci nie wyszło ty masz do wyboru rosyjskie tajgi i tundry.
ponad 1 rok temu / banita
 
kolejny etap w przygotowaniu to znamię bestii.
ponad 1 rok temu / tak tylko
 
banita - w Amazonii będzie Cię inwigilował Starlink Muska a raczej jego zleceniodawców. Ile to ma być - 12 czy 14 tysięcy satelitów Starlink?
ponad 1 rok temu / Jot
 
Cze-Kiszczak Czesław ... wiecznie żywy ...
ponad 1 rok temu / mk
 
Już od dawna nie jesteśmy anonimowi. Znajdą nas za pomocą przypadkowej fotki robionej przez kogoś w telefonie, a nawet aparacie czy kamerze, kamery wszędzie w radarach sklepach samochodach domach a nawet u rowerzystów. To prawo które chcą wprowadzić to zwykła kartoteka więzienna. Będziemy ubezwłasnowolnionymi więźniami w obozie co raz bardziej koncentracyjnym zwanym Unią Europejską. Bezpieczeństwo to kit wciskany nieświadomym tak samo jak zlikwidowanie anonimowych kart telefonicznych. Pozostanie uciekać Europejczykom jak kiedyś nazistom chociaż z zupełnie odwrotnych powodów gdzieś w lasy Amazonii - dopóki jeszcze są.
ponad 1 rok temu / banita
 
W Brukseli mają przecież wielki, zajmujący kilka pięter komputer o jakże wymownej nazwie "BESTIA". Tam zbierają dane na każdego człowieka ziemi. Im więcej kont na Facebookach, i innych portalach tym więcej sami dostarczmy im danych o sobie. Nie jesteśmy już anonimowi. Oni wiedzą o nas wszystko. Totalna inwigilacja.
ponad 1 rok temu / Fryderyk
 
Właściwie powiedzienie "dajcie człowieka ,a znajdzie się paragraf" należałoby na nowo odczytać jako :Junckers naciska i na każdego przeciwnika politycznego/ideologicznego wyskakują tysiące "uchybień" ,z których wyciąganie konsekwencji skutecznie zatruje życie .
ponad 1 rok temu / mk
 
Więc skrajnie nadmierna ilość zbieranych danych w absurdalnie skomplikowanym ,biurokratycznym i bezsensownie szczegulanckim systemie prawnym jest właściwie rodzajem "piekła" które eurokraci "kroją" nieświadomym "podwładnym".
ponad 1 rok temu / mk
 
Ludzie mają, co chcieli, tylko likwidacja demokracji i co za tym idzie UE, i powrót do prawdziwej chrześcijańskie monarchii jest rozwiązaniem.
ponad 1 rok temu / frdew
 
Jeśli chodzi o"bezpieczeństwo" ,to są to działania całkowicie przeciwskuteczne . Pozbawianie prywatności właściwie jest rodzajem "tortur" ,coś jak odmawianie snu . Więc te eksperymenty a'la dr Mengele na człowieku pewnie jak zwykle skończą się tragicznie .
ponad 1 rok temu / mk
 
Przecież w Polsce jest ~ 70% zwolenników eurokołchozu a logiczne myślenie, wyciąganie wniosków jest karane rechotem i kpinami o ciemnogrodzie
ponad 1 rok temu / Abberacja
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.