DZIŚ JEST:   18   LUTY   2019 r.

Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
 

Perfidna akcja homo-lobby w przeddzień synodu. Trwa tournee księdza Charamsy po mediach

Perfidna akcja homo-lobby w przeddzień synodu. Trwa tournee księdza Charamsy po mediach

Wygląda na to, że polskie media liberalne, w tym nazywany katolickim „Tygodnik Powszechny” postanowiły otworzyć synod ds. rodziny aferą z księdzem-homoseksualistą. Atak księdza Charasmy na księdza prof. Oko był tylko preludium do kolejnej części show: jego tournée po liberalnych mediach, w których opowiada o tym, jak to „wspaniale być gejem”.


Ksiądz Charamsa wystąpił już w krótkim filmie „Artykuł 18” w którym przyznaje się do homoseksualizmu. Potem zapowiedziano, że w poniedziałkowym „Newsweeku” ukaże się rozmowa z nim, a sobotnia „Wyborcza” publikuje jego tekst pt.: „Jestem księdzem gejem i nie będę za to przepraszał”. Tuż obok oświadczenie księdza, które miał w sobotę w Rzymie przekazać dziennikarzom, oraz jego „nowy manifest wyzwolenia”.


Charamsa przyznaje, że jest czynnym homoseksualistą i ma… narzeczonego o imieniu Eduardo. Oskarża przy tym polski Kościół o homofobię w słowach, których nie powstydziłby się żaden lewacki aktywista z grup jawnie wrogich katolicyzmowi. Wraca też do sprawy księdza Oko, i donosi, że kościelne autorytety zamiast skupić się na „siewcy nienawiści” skupiły się na nim, który… „bronił tylko Ewangelii” (sic!).


Co więcej, ksiądz Charamsa twierdzi, że dziś wewnątrz Kościoła trzeba być gotowym na „absurd prześladowania za prawdę”, którą to prawdą ma być rzekomo normalność „orientacji” homoseksualnej.

Autor tekstów w „Wyborczej” i wściekłego ataku na księdza Oko prosi także „liczną wspaniałą społeczność LGBT” aby nie „zatracali daru zdrowej orientacji homoseksualnej, ale ją akceptowali, realizowali, wypełniali”. „Jestem gejem i nikogo nie będę za to przepraszał. Bo nie mam za co przepraszać w tym względzie. Przepraszać muszą ci chrześcijanie, którzy poddali się ohydnej fali homofobii, a mnie to nie dotyczy” – kończy pierwszy z trzech tekstów opublikowanych w piśmie Adama Michnika.


Ksiądz publikuje także absurdalny manifest, w którym wzywa Kościół do uznania homoseksualizmu za stan pożądany i normalny, do rewizji interpretacji tekstów biblijnych dotyczących homoseksualności, przeproszenie za winy Kościoła wobec homoseksualistów i anulowanie kilku dokumentów Kościoła, w tym punktów Katechizmu dotyczących tego zagadnienia.


Zagadką pozostaje, czy „Tygodnik Powszechny” wiedział o zamiarach księdza, gdy publikował jego obrzydliwy donos na księdza profesora Dariusza Oko, czy dał się wykorzystać w przedsynodalnej rozgrywce księży homoseksualistów. Trudno jednak byłoby uwierzyć, że nie.


Operacja medialna kryptonim "Charamsa" została przez kogoś doskonale zaplanowana – najpierw atak na naczelnego polskiego speca od homoherezji, tak by zrobić rozgłos zupełnie nieznanemu w Polsce kapłanowi. Potem tournée po największych mediach i uprawianie promocji homoseksualizmu – a wszystko w przeddzień synodu ds. rodziny, na którym biskupi z kilku państw chcieliby upomnieć się o prawa osób żyjących w związkach homoseksualnych…

 


kra
DATA: 2015-10-03 09:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wszystkich homoseksualistów na przymusowe leczenie wysłać albo utylizować łącznie z tym ,,księdzem" i jego edwardem.
ponad 3 lata temu / ZniesmaczonyMocno
 
Obawiam się, że to wierzchołek góry lodowej. Nie wierzę, że wcześniej nikt nie wiedział o podwójnym życiu Charamzy. Teraz nagle wszyscy się zbulwersowali, bo dobrze było, póki od lat zamiatane pod dywan śmieci się pod nim mieściły.
ponad 3 lata temu / Jack
 
to widoczne jak na dłoni, że charamsa ma związek z synodem... próba wywołania buntu części polskich wiernych przeciwko stanowisku Episkopatu?
ponad 3 lata temu / kvt
 
NN ma ubaw z choroby Charamsy i jak zwykle udaje że ma co do powiedzenie.Charamsa nie spełni się jako poprawiacz Wiary Katolickiej, skoro stoi po stronie diabła.Próbuje upokorzyć Kościół Katolicki,tojego odkrywanie prawdy o że żyją też ludzie ze swoimi wolnymi wyborami,jako chorzy i nienormalni bo uznają chorobę za normę.Siła natury jest silniejsza od wszystkch idei i dogmatów komunistycznych w które wierzy NN.Człowiek taki jak NN i Charamsa mają prawo być wolnymi na przekór zdrowemu rozsądkowi.Człowiek jako jednostka wolna odpowie przed Bogiem niezależnie czy w Niego wierzy czy nie. A NN jako samozwańczy moralizator i inkwizytor Kościoła Katolickiego też będzie osądzony za swą nienawiść do Boga i sianie demoralizacji wśród ludzi.
ponad 3 lata temu / Kazimierz S
 
@ Polak pogubiłeś się bracie. Aniś ty Polak, ani chrześcijanin. Bo Polak walczyłby z wrogiem, i walczył o Polaków na wschodzie, by to oni mogli przybyć. Czy ty naprawdę myślisz, że jak twoi bracia muzułmanie tu przyjdą to będzie lepiej? A może już swoim kobietom każesz chusty, a może burki nosić? Jak myślisz humanitarny człowieku, kto do tej pory opiekował się tymi co przybyli? Kto organizuje odzież i żywność, leki na Bliski Wschód? Bronek? Ewka? A może ty. Masz takie wielkie serce i co ważniejsze nie jesteś etatowcem, tylko człowiekiem czynu. A ty biblię na pewno rozumiesz. zapewne jeśliś nie Mahomet to Świadek Oni też miłosierni - w słowach. Zanim nam zaczniesz wypominać pochwal się swoimi i swoich braci dokonaniami.
ponad 3 lata temu / blaka
 
@Polak- jesteście niedouczeni i pełni złej woli.Trzy miesiące czasu na pozbieranie klamotów i rozmówki arabskie na drogę (choć nie wiem czy konieczne, bo hebrajski to też semicki język).
ponad 3 lata temu / teodor
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.