DZIŚ JEST:   26   MARCA   2019 r.

Św. Dyzmasa (Dobrego Łotra)
Św. Małgorzaty Clitherow
 
 
 
 

Pederaści agresywni wobec wyleczonych homoseksualistów

Pederaści agresywni wobec wyleczonych homoseksualistów

Wyleczony z homoseksualizmu Douglas McIntyre, mąż i ojciec trojga dzieci, ogłosił, że ma już dość wszechobecnego lobby sodomitów. Udaje się do Waszyngtonu, by domagać się poszanowania swych praw.

 

– Chcę zwrócić uwagę na homofaszyzm w tym kraju. Państwo jest zastraszone przez działaczy gejowskich, którzy nie tolerują spojrzenia innego niż własne na homoseksualizm – powiedział McIntyre. Podróż do Waszyngtonu zajmie mu dziesięć dni. Będzie miał w tym czasie prelekcje, w trakcie których opowie o swoim wyjściu z homoseksualizmu i bardzo trudnej sytuacji byłych homoseksualistów w Stanach Zjednoczonych.

 

McIntyre zareagował tak z powodu zamieszania, które rozpętało się wokół „Miesiąca Dumy Byłych Homoseksualistów”. Impreza ta jest organizowana przez niego i innych dawnych homoseksualistów. Spotkanie to miało odbyć się 31 lipca w siedzibie Centrum Badań nad Rodziną w Waszyngtonie. Wkrótce jednak zaczęły się ataki i groźby ze strony internetowych homoaktywistów.

 

Impreza została przeniesiona na wrzesień w „nieznane miejsce”. Anonimowi Homoseksualiści działają od 1980 roku i pomagają osobom chcącym walczyć ze swoim problemem. Ich działalność spotyka się ze sprzeciwem politpoprawnych mediów i instytucji. – Gejowscy aktywiści zmuszali nas do milczenia, marginalizowali nasz głos i eliminowali z debaty. Nawołują do tolerancji, a stale uprawiają dyskryminację wobec byłych homoseksualistów takich jak ja, którzy wybrali inną drogę – mówi McIntyre.

 

Przypomnijmy, że działalność homoseksualistów nie przejawia się tylko w medialnych atakach i wykpiwaniu takich inicjatyw. W zeszłym roku 28-letni mężczyzna zaatakował z bronią w ręku siedzibę portalu internetowego piszącego o przezwyciężaniu homoseksualizmu i walczącego z homopropagandą.

 

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

KRaj


DATA: 2013-07-24 14:59
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Zdradzili homo - rzeszę.
ponad 5 lat temu / Adolf Rydzyk
 
Atam, głupoty takie :) Ludzie konwertowani przez Anonimowych Homoseksualistów często wpadają w głęboką depresję, nieraz prowadzącą do samobójstwa (AH ma sporą listę denatów na koncie). Zresztą sam Colin Cook, wpółzałożyciel ruchu AH, został przyłapany na tym że zamiast swoich pacjentów konwertować wołał się z nimi zabawiać - co ciągnęło się przez pierwsze lata istnienia organizacji, była z tego wielka afera w USA w 1986.
ponad 5 lat temu / Kuba
 
Gdyby nie media , celebryci , a przede wszystkim "sponsorzy" to promocje homoseksualizmu dawno by diabli wzięli.Ale trzeba stawiać tamę chamstwu i rozbestwieniu.
ponad 5 lat temu / cynik
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.