DZIŚ JEST:   19   WRZEŚNIA   2020 r.

NMP z La Salette
Św. Januarego, męczennika
Św. Alfonsa de Orozco
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 127

Jarosław Kaczyński w walce o „Piątkę dla zwierząt” wykazał się niezwykłą determinacją. Niestety takiej woli walki prezes Prawa i Sprawiedliwości nie zaprezentował w kwestii obrony życia. Gdyby bowiem lider obozu rządzącego interesował się losem nienarodzonych dzieci przynajmniej w takim samym stopniu w jakim dba o dolę zwierząt, to już dawno aborcja byłaby w Polsce zakazana.

 

Priorytety są jednak inne, więc obecnie konserwatywny wyborca pseudo-prawicowej formacji musi z zażenowaniem obserwować przebojowość towarzyszącą PiS-owi w walce o realizację postulatów skrajnej lewicy przy jednoczesnej bierności, a niekiedy wręcz tchórzostwu w kwestii obrony życia nienarodzonych dzieci.

 

Na czym jednak w szczegółach polega lewicowa wolta partii rządzącej i dlaczego tak pojmowana troska o zwierzęta może doprowadzić w Polsce do „zielonej” rewolucji? Zapraszam do lektury!

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 102

Mimo drzwi zamkniętych

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 101

Nadzieja w czasach zarazy

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 100

Wiara, rozum i spokój, czyli co robić wobec koronawirusa

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 99

Ekologizm. Zielony to nowy czerwony?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 98

Post w czasach epidemii. Czy przypomni nam o śmierci?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 97

Abby Johnson: Polacy, zakażcie aborcji!

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 21 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.