DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 80

Od lat przez polskie ulice przechodzą gorszące „parady równości”. Homoseksualizm propaguje także szeroko pojęta popkultura, zaś niektórzy stronnicy ruchu LGBT dopuszczali się – choćby w ostatnim roku – ohydnych profanacji Największych Świętości oraz prowokacji wymierzonych w katolików. Jednak ciągle, mimo wielu akcji i potężnych wydatków, aktywiści nie mogą czuć zadowolenia z postępów „tęczowej” rewolucji w naszym kraju. Czy właśnie dlatego postanowili skierować swoją niemoralną ofertę ideologiczną także do dzieci i młodzieży?

 

Pod pozorem uczenia tolerancji oraz propagowania równości chce się ocieplać wizerunek grzesznych i niezgodnych z ludzką naturą praktyk seksualnych, zaś adresowanie przekazu właśnie do najmłodszych świadczy o wyjątkowej przebiegłości „tęczowych” działaczy. Ludzie o nieukształtowanej w pełni psychice są bowiem często bezbronni wobec bodźców rozbudzających ich seksualność.

 

Działacze ruchu LGBT udowodnili swoją przebiegłość także w inny sposób. Po doświadczeniach „tęczowego piątku” w roku 2018, podczas tegorocznej edycji „imprezy” postawili na oddolność, co utrudnia rodzicom obronę swoich pociech przed fatalnymi zakusami homoseksualnych doktrynerów.

 

Katolicy nie znajdują się jednak na straconej pozycji. Prawo ciągle jest po naszej stronie. Potrzeba tylko aktywności, by powstrzymać trwającą w Polsce rewolucję oraz rozsądku, gdyż mamy do czynienia ze sprytnym przeciwnikiem ideologicznym. Pamiętajmy także o codziennym powierzaniu naszych rodzin opiece Najświętszej Maryi Panny, do której śpiewamy: Jasnogórska Pani, Tyś naszą Hetmanką, Polski Tyś Królową i najlepszą Matką. Weź w opiekę młodzież i niewinne dziatki, by się nie wyrzekły swej niebieskiej Matki.

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 103

Wielki Tydzień, wielka cisza, wielka pustka

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 102

Mimo drzwi zamkniętych

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 101

Nadzieja w czasach zarazy

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 100

Wiara, rozum i spokój, czyli co robić wobec koronawirusa

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 99

Ekologizm. Zielony to nowy czerwony?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 98

Post w czasach epidemii. Czy przypomni nam o śmierci?

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 17 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.