DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 64

W ostatnich miesiącach obserwujemy w naszym kraju prawdziwe wzmożenie działań homoseksualnego lobby. Jesteśmy świadkami serii przebiegłych prowokacji, plugawych profanacji oraz wielu innych praktyk wymierzonych wprost w katolików oraz w to, co święte. Mieliśmy więc w Polsce rozwieszanie w toaletach i propagowanie w internecie przerobionego na tęczową modłę wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej, niewybredne kpiny z Mszy świętej, Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz procesji. A to wszystko w ledwie kilkanaście tygodni.

 

Niestety w napędzaniu homoseksualnej rewolucji w Polsce udział mają także wielkie zagraniczne korporacje. Wiele firm z Zachodu włączyło się w obchody „miesiąca dumy” LGBT+, a rekordy „tęczowego” fanatyzmu pobiła w ostatnich dniach Ikea.

 

Znamiennym jest, że homoseksualna ofensywa przyspiesza w Polsce właśnie teraz – gdy rządy sprawuje partia deklaratywnie katolicka i konserwatywna. Teoretycznie powinniśmy spodziewać się stanowczych odpowiedzi władz na prowokacje i profanacje oraz długofalowych działań chroniących nasz kraj przed zgubnymi skutkami obyczajowego przewrotu, jakiego chcą nad Wisłą „tęczowi”. W praktyce jednak, jak na razie, działania Prawa i Sprawiedliwości ograniczają się niemal wyłącznie do retoryki.

 

Czy w przyszłości PiS porzuci politykę bierności i rozpocznie kontrrewolucję? Oby! Tymczasem już dziś zapraszam Państwa do lektury 64. numeru „PCh24 Co Tydzień” poświęconego „tęczowej” ofensywie i „działaniom” rządzących.

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 78

Wybory. Za kimś, a może przeciw komuś?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 77

Uwaga! Synod amazoński

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 76

Operacja Greta

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 75

Synod amazoński. Ksiądz – mąż – szaman?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 74

Socjalizm wczoraj i dziś

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 73

Samochody na celowniku rowerowej ideologii

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 13 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.