DZIŚ JEST:   12   SIERPNIA   2020 r.

Św. Joanny Franciszki Frémyot de Chantal
Św. Euzebiusza, biskupa
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 61

Starcie cywilizacji życia i antycywilizacji śmierci jest w Polsce coraz bardziej widoczne. Walczące o swoje „nad-prawa” środowiska LGBT+ chcą siłą narzucić swoją wizję świata. Wrzeszcząc na ulicach o „równych prawach”, „niedyskryminacji”, „tolerancji” i walce z „mową nienawiści” dokonują zamachu na podstawowe prawa innych ludzi. Nie uznają żadnych świętości. Profanacja w ich mniemaniu, to tylko happening, świetna, niewinna zabawa. Każda krytyka takiego zachowania oburza. Czyż sytuacja nie dorosła do tego, by określić ją mianem „dyktatury LGBT+”?

 

Właśnie naprzeciw tej „tęczowej” fali na ulice polskich miast wychodzą rodziny, by upomnieć się o swoje prawa, o przyszłość swoich dzieci. Nie zgadzają się na seksualizację życia publicznego, na raniącą niewinność dzieci seksedukację w szkołach. Chcą poszanowania dla rodziny i każdego życia. I mówią o tym głośno!

 

Za nami kulminacja Marszów dla Życia i Rodziny. 9 czerwca odbyły się one w kilkudziesięciu miejscowościach, gromadząc około 200 tys. osób. A to nie koniec! Bo Marsze odbywać się będą w kolejnych miastach – w sumie w tym roku będzie ich ok. 130.

 

TAK dla życia, TAK dla rodziny! Włączajmy się w Marsze. Bo kto wie jak długo jeszcze będzie można je organizować?

 

Redaktor wydania

Marcin Austyn

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 121

Działania realne czy pozorowane – co dalej z Konwencją stambulską?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 120

To jest wojna

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 119

Antykatolicki terroryzm

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 118

Pyrrusowe zwycięstwo „prawicy”

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 117

Takiej Polski chce Trzaskowski

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 116

Politpoprawna cenzura. Boją się prawdy?

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 20 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.