DZIŚ JEST:   19   LIPCA   2019 r.

Św. Symmacha, papieża
Św. Jana Plessingtona
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 49

Wiele w ostatnich tygodniach mówi się o ochronie dzieci przed homoseksualną indoktrynacją. Wszystko za sprawą Karty LGBT+, jaką podpisał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Zgodnie z jej założeniami w stołecznych szkołach mają odbywać się lekcje edukacji seksualnej wedle gorszących „standardów” WHO.

 

Ktoś może jednak zapytać: jak bronić dzieci? Co konkretnie czynić, by najmłodsi nie obcowali z porażającymi treściami? Jak zamknąć drzwi szkół przed seksualnymi „edukatorami”? W końcu – jak systemowo stawić czoła homoseksualnej ofensywie, która dotarła do naszej ojczyzny?

 

Od odpowiedzi na te pytania oraz od podjęcia skutecznych działań w obronie polskich dzieci, rodzin, szkół, systemu prawnego i życia publicznego zależy przyszłość całego narodu. Brzmi to patetycznie i górnolotnie, ale spójrzmy na świat Zachodni, na Niemcy, Francję, Wielką Brytanię, Włochy, Hiszpanię, Holandię, Szwecję, Irlandię i inne upadłe kraje dawnej cywilizacji chrześcijańskiej, spójrzmy na Stany Zjednoczone i Kanadę. Co widzimy? Zgorszenie, demoralizację i zło, które rozlało się po ulicach, szkołach, domach, instytucjach państwowych i prywatnych, po systemie prawnym. Czy tego chcemy?

 

Odnalezienie trafnych odpowiedzi na te pytania to bez wątpienia najważniejsze od wielu lat zadanie, przed jakim staje polski naród – ojczyzna wielu błogosławionych i świętych. Mam nadzieję, że poświęcony temu zagadnieniu 49. numer magazynu „PCh24 Co Tydzień” chociaż częściowo przybliży nas do sukcesu w walce ze złem, na pożytek ziemski i wieczny! Zapraszam do lektury!

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 66

Transhumanizm. Człowiek czy już maszyna?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 65

Cywilizacja śmierci zabija

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 64

Lewicowa nawałnica. Co na to PiS?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 63

Taki mamy klimat?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 62

W sidłach zrównoważonego rozwoju

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 61

Marsz dla życia! Nie dla gender

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 11 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.