DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 46

Wasze dzieci będą takie jak my! – skandowali podczas jednej z demonstracji w Niemczech homoseksualni aktywiści. To hasło obnaża całą prawdę o postulatach subkultury LGBT, tłumaczy dlaczego „tęczowym” zależy na uzyskaniu wpływu na edukację.

 

Dzieci – niewinne i nieświadome czyhających na świecie zagrożeń – są podatne na agresywną indoktrynację, także indoktrynację w duchu ideologii gender oraz propagowanie zachowań homoseksualnych przez różnej maści „edukatorów”. To właśnie dlatego aktyw LGBT walczy o zdobycie wpływu na umysły najmłodszych i prawo do wejścia ze swoimi hasłami do szkół. I właśnie dlatego my, katolicy, musimy powiedzieć „tęczowym” stanowcze „nie”!

 

Czy jednak jesteśmy gotowi do walki? Przecież dotychczas zagrożenie płynące ze strony środowisk homoseksualnych było dla Polaków abstrakcją, stanowiło jedynie potencjalny problem, realnie obecny na Zachodzie. Jednak za sprawą decyzji prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego z PO, temat przestał być odległym zagadnieniem – stał się faktycznym kłopotem dla rodziców chcących dla swoich dzieci dobra. Co więcej, PiS nie zachowuje się jak prawdziwy sojusznik katolików w walce z LGBeTonem, gdyż genderowa konwencja stambulska, dokument zaakceptowany jeszcze za rządów koalicji PO-PSL, nie został – wbrew zapowiedziom – wycofany przez polityków Prawa i Sprawiedliwości.

 

I chociaż w obliczu tych faktów czasami może wydać się, że sprawa jest przegrana, a siły etatowych gorszycieli są potężne, to tak naprawdę nic nie jest jeszcze stracone. Piłka ciągle jest w grze! Jednak aby wygrać i obronić dzieci przed złem potrzeba prawdziwej katolickiej mobilizacji, modlitwy w intencji dobrej sprawy oraz wiedzy na temat zagrożeń. Dlatego też 46. numer „PCh24 Co Tydzień” poświęciliśmy właśnie kwestii genderowej i homoseksualnej ofensywy, która – niestety – dotarła nad Wisłę. Zapraszam do lektury.

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 62

W sidłach zrównoważonego rozwoju

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 61

Marsz dla życia! Nie dla gender

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 60

Komuna upadła. Na cztery łapy

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 59

Krajobraz po bitwie

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 58

Polexit, Europa ojczyzn czy brukselski federalizm?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 57

Kryzys w Kościele. Diagnoza i kuracja

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 11 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.