DZIŚ JEST:   23   MARCA   2019 r.

Św. Tyburcjusza z Mongrovejo
Św. Józefa Oriola
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 46

Wasze dzieci będą takie jak my! – skandowali podczas jednej z demonstracji w Niemczech homoseksualni aktywiści. To hasło obnaża całą prawdę o postulatach subkultury LGBT, tłumaczy dlaczego „tęczowym” zależy na uzyskaniu wpływu na edukację.

 

Dzieci – niewinne i nieświadome czyhających na świecie zagrożeń – są podatne na agresywną indoktrynację, także indoktrynację w duchu ideologii gender oraz propagowanie zachowań homoseksualnych przez różnej maści „edukatorów”. To właśnie dlatego aktyw LGBT walczy o zdobycie wpływu na umysły najmłodszych i prawo do wejścia ze swoimi hasłami do szkół. I właśnie dlatego my, katolicy, musimy powiedzieć „tęczowym” stanowcze „nie”!

 

Czy jednak jesteśmy gotowi do walki? Przecież dotychczas zagrożenie płynące ze strony środowisk homoseksualnych było dla Polaków abstrakcją, stanowiło jedynie potencjalny problem, realnie obecny na Zachodzie. Jednak za sprawą decyzji prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego z PO, temat przestał być odległym zagadnieniem – stał się faktycznym kłopotem dla rodziców chcących dla swoich dzieci dobra. Co więcej, PiS nie zachowuje się jak prawdziwy sojusznik katolików w walce z LGBeTonem, gdyż genderowa konwencja stambulska, dokument zaakceptowany jeszcze za rządów koalicji PO-PSL, nie został – wbrew zapowiedziom – wycofany przez polityków Prawa i Sprawiedliwości.

 

I chociaż w obliczu tych faktów czasami może wydać się, że sprawa jest przegrana, a siły etatowych gorszycieli są potężne, to tak naprawdę nic nie jest jeszcze stracone. Piłka ciągle jest w grze! Jednak aby wygrać i obronić dzieci przed złem potrzeba prawdziwej katolickiej mobilizacji, modlitwy w intencji dobrej sprawy oraz wiedzy na temat zagrożeń. Dlatego też 46. numer „PCh24 Co Tydzień” poświęciliśmy właśnie kwestii genderowej i homoseksualnej ofensywy, która – niestety – dotarła nad Wisłę. Zapraszam do lektury.

 

Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 49

Wara od naszych dzieci!

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 48

Kto nas obroni?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 47

Wielki Post. Nie zmarnuj tego

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 45

To kryzys, nie koniec Kościoła!

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 44

Polacy jak dinozaury? Wymieramy!

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 43

Mięso. Co im to przeszkadza?

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 9 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.