DZIŚ JEST:   20   WRZEŚNIA   2020 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 120

To szturm! To atak! To tęcza! – między innymi takie słowa aktywiści LGBT przyczepili do warszawskich pomników, które sprofanowali w ostatnim tygodniu lipca przy pomocy flagi homoseksualnego ruchu politycznego.

 

Szturm? Atak? To terminologia jednoznacznie wojenna! Trudno więc dziś osobom ceniącym sobie prawdę udawać, że nie toczy się w Polsce cywilizacyjna wojna, w której wyznający ideologię LGBT próbują przemodelować nasz kraj w zgodzie z własnymi postulatami.

 

Oczywiście ktoś powie, że nie wszyscy przedstawiciele homoseksualnego ruchu politycznego dopuszczają się skandalicznych profanacji, które godzą w katolickie świętości i polską historię, nie wszyscy obwieszają figurę Pana Jezusa tęczową banderą, nie wszyscy umieszczają symbol własnej ideologii w aureoli Matki Najświętszej i Syna Bożego na Jasnogórskim Obrazie, nie wszyscy profanują Mszę przed „marszem równości”. To prawda. Nie wszyscy. Niektórzy kulturalnie, grzecznie i w najlepiej skrojonych garniturach próbują urabiać opinię publiczną, jednak mimo różnic cel pozostaje ten sam.

 

To zasianie w narodzie polskim duchowego, moralnego i społecznego spustoszenia. To nieobyczajna rewolucja – dokonywana bądź to strategią wolnego, bądź też szybkiego marszu. Niezależnie jednak od metod przyjmowanych przez przedstawicieli skrajnej lewicy, ich sukces przyniesie opłakane skutki. Módlmy się więc, by nie zabrakło nam sił do godnego uczestnictwa w cywilizacyjnej wojnie i pamiętajmy, że niezależnie od wszystkiego ostatecznie zatriumfuje Chrystus Król!


Redaktor wydania

Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 127

Piątka dla zwierząt, aborcja dla nienarodzonych

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 126

Kościół w Niemczech. Coraz dalej od katolicyzmu

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 125

Ateizm. Autostrada w przepaść

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 124

Zgorszenie, czyli jak „wychowuje” popkultura

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 123

Tylko prawda jest ciekawa. Obalamy lewicowe fake newsy!

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 122

Cud nad Wisłą. Coś więcej niż bitwa

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 21 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.