DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 116

Osoby o konserwatywnych przekonaniach próbują obnażać przed opinią publiczną prawdziwe cele ruchu LGBT. Obrońcy tradycyjnego ładu często prezentują dowody oraz argumentami potwierdzają swoje słowa. Czy w odpowiedzi środowiska lewicowe przedstawiają własne racje? Czy zbijają argumenty świadczące o zamiarach zniszczenia rodziny i demoralizacji dzieci przez homoseksualnych aktywistów?

 

Niestety zamiast skuteczności w dyskusji „tęczowi” działacze zwykle potrafią jedynie lamentować nad rzekomą krzywdą, jakiej doznawać mają od wszystkich zwracających uwagę na ich dalekosiężne zamiary. To jednak nie koniec problemu, gdyż po ich stronie stają internetowi giganci, a media społecznościowe najzwyczajniej w świecie kneblują konserwatystów ostrzegających przed skutkami obyczajowej rewolucji.

 

Ta sytuacja w sposób naturalny rodzi liczne pytania: czy przypadkiem doktrynerzy ruchu LGBT nie boją się prawdy? Czy nie brakuje im argumentów, więc w walce o wprowadzenie w życie swojej ideologii muszą sięgać po cenzurę? Odpowiedź wydaje się oczywista.

 

Redaktor wydania
Michał Wałach

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 128

Dokąd prowadzi herezja laicyzmu?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 127

Piątka dla zwierząt, aborcja dla nienarodzonych

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 126

Kościół w Niemczech. Coraz dalej od katolicyzmu

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 125

Ateizm. Autostrada w przepaść

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 124

Zgorszenie, czyli jak „wychowuje” popkultura

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 123

Tylko prawda jest ciekawa. Obalamy lewicowe fake newsy!

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 21 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.