DZIŚ JEST:   12   LIPCA   2020 r.

XV Niedziela zwykła
Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
Św. Jana Gwalberta, opata
 
 
 
 

PCH24 CO TYDZIEŃ
PCh24 Co Tydzień. Numer 114

„Nie ma ideologii, są tylko ludzie” – tego rodzaju tłumaczenie słyszymy ze środowisk LGBT+ oraz wspierających je osób. To oczywiście nieprawda, ale przyjęcie takiej tezy za słuszną, stanowi wygodną bazę do wyprowadzeniu ataku na każdego, kto tylko śmie powiedzieć coś krytycznego o „tęczowym” środowisku. I nawet Ci, którzy z szacunkiem podchodzą do problemów osób „niebinarnych”, ale zwracają uwagę na błędy i realnie oceniają zagrożenia idące za ruchem LGBT+, natychmiast przez homolobby obwoływani są mianem „homofoba” lub „faszysty” i skazywani na publiczny ostracyzm. Bo o LGBT+ dziś trzeba mówić albo dobrze, albo wcale.

 

Wróćmy jednak do rzekomo nieistniejącej ideologii LGBT+. A w służbie czego występują zastępy „autorytetów”, także „naukowych” głoszących tezy o uwolnieniu seksualności człowieka z jej biologicznych oków, o nadrzędnej funkcji płci kulturowej (gender) i jej tworzeniu poprzez performatywność, o rewolucji klas płciowych, o macierzyństwie jako formie niewolnictwa…? Czymże, jeśli nie ideologicznymi manifestami są prace takich tuz genderyzmu jak Judith Butler, Margaret Sanger, Margaret Mead, Kate Millett czy Simone de Beauvoir?

 

Ideologia LGBT+, podobnie jak silny dyktat tych środowisk to fakt. Nie dajmy się zwariować!

 

Redaktor wydania

Marcin Austyn

UDOSTĘPNIJ:
POPRZEDNIE NUMERY

PCh24 Co Tydzień. Numer 117

Takiej Polski chce Trzaskowski

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 116

Politpoprawna cenzura. Boją się prawdy?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 115

Nowa walka komunistów

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 113

Komu służą kłamstwa o ks. Skardze?

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 112

Lewacki ekstremizm w natarciu

UDOSTĘPNIJ:

PCh24 Co Tydzień. Numer 111

Po co te wybory?

UDOSTĘPNIJ:
1 2 3 4 5 ... 20 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.